reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Jeju ale Ty robotna.. Ja ogarnelam trochę i tak mnie wymioty zmogly, ze zas leze.. Gdzie ten zapał z piczatkow ciazy to ja nie wiem..
Zupki zjadalam tez w poprzednich ciazach hihi.. Syfiate to ale z jakiegoś powodu bym to jadla heh..
 
reklama
Gosia tak, do Ciebie. Na suwaczku masz 5t1d no ale jeśli jest inaczej to rzeczywiście serduszko pewnie już jest :-)

Zielony groszek tez znam prywatna gin u której się kilka godz czeka (ale ona już nie ma kiedy przyjmować często o 23 jeszcze siedziała w przychodni jak juz zamykalam nasza cześć) ja też czekam kilka godz ale na NFZ, prywatnie mój lekarz przyjmuje punktualnie.

Co wy z tymi zupkami chińskimi? Ja normalnie nie przelkne a teraz to już w ogóle. Fuj!
 
Gosia tak, do Ciebie. Na suwaczku masz 5t1d no ale jeśli jest inaczej to rzeczywiście serduszko pewnie już jest :-)

Zielony groszek tez znam prywatna gin u której się kilka godz czeka (ale ona już nie ma kiedy przyjmować często o 23 jeszcze siedziała w przychodni jak juz zamykalam nasza cześć) ja też czekam kilka godz ale na NFZ, prywatnie mój lekarz przyjmuje punktualnie.

Co wy z tymi zupkami chińskimi? Ja normalnie nie przelkne a teraz to już w ogóle. Fuj!
No bo ten suwaczek sie kurde cos psuje ;p niektore widza poprawnie niektore nie :D


f2w39jcgdz0az452.png
 
Gosia nie hihi bo coś mi nie działa kurcze..naciskam i nie wyskakuje kopiuj..Grr
Wpisz parenting.pl ale najlepiej tydzień np.6 i jak wyskocza stronki to wybierz ichnia. Ale sie nie sugerują bo jak dla mnie to się to z niczym nie zgadza.. A wiesz od netowych bzdur można się nastresowac.
No faktycznie, tam pokazuje ze i pecherzyk i didzka powinny byc dwa razy wieksze niz u mnie :p


f2w39jcgdz0az452.png
 
Ja widzę u Gosi 6+5.
U mnie znowu ze moj za duży byl, Wazne ze jest serducho hihi.

No ja nic innego niż wodne rzeczy nie przyjmuje.. Miałam ochotę na zdrowe buly to wczoraj i dziś po nich wymiotowalam. Po zupce nie..
 
Ja tez widze suwaczek poprawnie u Gosi :)
Moje dziecie nic nie je obiadu ;/ eh ani ryby ani jajka taka wybredna ;p Dobrze ze rano zjadla buleczke z pomidorkiem i maselkiem i jogurt ;p Najchetniej to by jadla dziennie zupy ogorki pomidory rzodkiewke i salami ;p
 
Gosiu gratulacje :) ja jeszczce troszke musze poczekac hehe

urzadzilam sobie drzemke.. od 10 godziny chodzil za mna kebab w bulce.. ale na mojej wsi nic nie ma, do najblizszego kebaba 10km ktory i tak nie wiem czy otw bo dzisiaj w de swieto i wszystko pozamykane.. no to sobie upieklam male pizzerinki wielkosci ciastka Hit.. ciezarnej nie dogodzisz hehe
 
Gosiu gratulacje :) ja jeszczce troszke musze poczekac hehe

urzadzilam sobie drzemke.. od 10 godziny chodzil za mna kebab w bulce.. ale na mojej wsi nic nie ma, do najblizszego kebaba 10km ktory i tak nie wiem czy otw bo dzisiaj w de swieto i wszystko pozamykane.. no to sobie upieklam male pizzerinki wielkosci ciastka Hit.. ciezarnej nie dogodzisz hehe

haha za mna kebeb chodzi od msc ;p Ostatni raz chyba pol roku temu jadlam jak nielepiej
 
reklama
Katharinka że też chciało Ci się to robić ;-)

Gosia bardzo Ci gratuluję, już się nie stresuj.

Lilith i ja cię zamorduje za tą zupke, smaka narobilas.

Byłam po papiery na 500+, za miesiąc złożę wniosek. 2 spacery dziś, zawsze 1 dziennie, teraz odpoczywam ale ssie mnke że mi niedobrze więc idę coś zjeść
 
Do góry