reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Hej jak zwykle ciężko Was nadrobić, ja dziś już po pracy, wyszłam wcześniej, coraz bardziej mnie ta praca dobija, co z tego że od kwietnia mam warunki 'ciążowe ' jak kilka razy 7-15 a tak to 15-23 i zamykanie co się wiąże ze sprzątaniem noszeniem i ogólnie ciężko. No i z racji tego że mam cały etat a teraz po 10 godzin np pracuje to na tych super warunkach będę miała dosłownie kilka dni w miesiącu wolnych. A tak to np 6dni pod rząd na popołudnie. Szlag mnie zaraz trafi
Do tego dzisiaj miałam przykrą sytuację w pracy, dziewczyna na mnie naskoczyla żebym się nie zachowywała jak księżniczka, że nikt nie będzie nic za mnie robił i ze ona to w ciąży robiła wszystko a ja przesadzam. Ze wcale się źle nie czuje tylko sobie to wmawiam. Powiedziała mi idzie sobie na 2 tygodnie zwolnienia a potem wróć normalnie i tyle a nie stoisz i marudzisz. A chodzi o to że chociaż mam ciążę zagrożona to nikogo o nic nie proszę. Wchodzę do mrozni ok - 20 stopni czasem parę razy dziennie. Noszę to co muszę, codziennie myje masę dużych szyb czego nie powinnam robić. A tu jeszcze takie słowa. Przepraszam że tak o sobie na wstępie ale jestem poirytowana.

EmKa no właśnie mąż nie ma karencji bo dopiero się zatrudnił i za urodzenie dziecka ma 2100 chodzi o to czy jeżeli będzie za mnie składki płacił to ja też dostanę te pieniądze czy tylko jedna osoba. Bo tak mam inne ubezpieczenie i nie potrzebuje jakoś specjalnie.

Aob trzymam kciuki abyś wyszła do domu jutro ;)

Dorota i bardzo dobrze kobieta musi na swoim postawić ale z drugiej strony taki facet co na wszystko przytaknie też niedobrze więc te kłótnie siła rzeczy muszą być

Mama czwórki super ze jest przyrost!

Witam nową mame

Joasia a nie dało się z mężem jakoś porozmawiać żeby Was zabrał? Przecież Ty musisz odpoczywać to jak tak sama Cię zostawi? Teściowej bardzo współczuję, moja jest super.

Gosia gratuluję serduszka!
 
reklama
Katharinka że też chciało Ci się to robić ;-)


Byłam po papiery na 500+, za miesiąc złożę wniosek. 2 spacery dziś, zawsze 1 dziennie, teraz odpoczywam ale ssie mnke że mi niedobrze więc idę coś zjeść

gotowe mialam, musialam tylko wyjac z zamrazarki :D :D :D

ja mowie domojego chodzmy na spacer bo tlenu mi trzeba to mi taras otwrozyl i mam tlen haha
 
Gosiu super wiadomosci! :) gratuluje :-) i juz wiecej nie.wkrecaj sobie glupot :p

Allle ceny tych Waszych wizyt =-O ja place teraz 150zl i to juz dla mnie duzo... ale to malutkie miasteczko, wiec tu to jest cena najwyzsza i dlatego taki szok..

Byl u mnie maz z synkiem :-) ale sie cieszylam, ze moglam go zobaczyc :-D
 
Emka, odkopalam mój dawny post z sierpniowek i ja wylapalam serducho wedle usg w 8+5tc.
Aa dzień później, na scanie Dex mial 22,9mm


Probuje się zebrać na spacer, u nas gorąco..

Zupka zjedzona..troszkę mi lepiej..

Maz nie dosc, ze pisprzatal chatę, zjezdzil się na zakupy to mi prezent przywiozl..śliczne zmieniające kolor świeczki.. Tak mi miło..
 
Ostatnia edycja:
Keejti ja bym sobie odpuściła ta prace, serio.

Aob nie dziwie się, że się cieszysz po spotkaniu z dzieckiem :-)

Lilith - ooo to miło ze strony męża :-)
 
Dziewczyny pomóżcie. Wy już tu liczycie tygodnie a ja nie mam pojęcia na jakim etapie jestem. Czy pecherzyk 6,9mm coś mówi? Om 2.02 ale ja mam baaardzo nieregularne więc tym bym się nie sugerowala. Wiem że przytulanki były 24.02 ale wcześniej chyba też, tylko nie pamiętam którego :/
 
reklama
Do góry