reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Joasia no ten Switala tez tak miał ale to 10 lat temu było. Patrzylam nawet z ciekawości na necie i chyba dalej przyjmuje.
 
reklama
Myslalam, ze jak pecherzyk jest juz spory to i malenstwo jest ciut wieksze;))
Tez bylamnpewna ze bedzie juz wieksze... A tu taki okruszek i jeszcze z serduszkiem! To jest niesamowite <3


f2w39jcgdz0az452.png
 
Nie znam się na wielkościach pęcherzyków. Na parentingu mają jakieś wymiary podane jednego i drugiego ale chyba mało się zgadzają z rzeczywistością?
Sprawdzalam nawet i u mnie nijak to nie pasuje.. Nie wiem skąd te stronki biorą te wymiary..

Emka super, czekam wiec.

Wstyd..mam ochotę na pl zupkę chińska..Nic innego nie przyjmę..czekam aż maz przywiezie.
Piękna pogodę dzis mamy, cudo normalnie.
 
Nie znam się na wielkościach pęcherzyków. Na parentingu mają jakieś wymiary podane jednego i drugiego ale chyba mało się zgadzają z rzeczywistością?
Sprawdzalam nawet i u mnie nijak to nie pasuje.. Nie wiem skąd te stronki biorą te wymiary..

Emka super, czekam wiec.

Wstyd..mam ochotę na pl zupkę chińska..Nic innego nie przyjmę..czekam aż maz przywiezie.
Piękna pogodę dzis mamy, cudo normalnie.
LILTH, podasz linka? :D

Ja jem wszystko na co mam ochote :p


f2w39jcgdz0az452.png
 
Gosia nie hihi bo coś mi nie działa kurcze..naciskam i nie wyskakuje kopiuj..Grr
Wpisz parenting.pl ale najlepiej tydzień np.6 i jak wyskocza stronki to wybierz ichnia. Ale sie nie sugerują bo jak dla mnie to się to z niczym nie zgadza.. A wiesz od netowych bzdur można się nastresowac.
 
reklama
Lilith zamorduje Cię za tą zupkę chińską :D ślinotoku dostałam!!
Gosia - ogromne gratulacje!! cudne uczucie, jak przy takim małym kropku serduszka pika...

ja dziś piekę na ile mi pozwala zmęczenie ;) babki do koszyczka, baba jogurtowa, gotowana, mazurki i sernik. Taki plan na dziś :) A wcześniej się nachodziłam z Sylciakiem, bo zakupy musiałam jeszcze porobić ostatnie.. Teraz czekam na męża i starszaki i zaczynamy parę dni cieszenia się sobą :)
 
Do góry