reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Dziewczyny pomóżcie. Wy już tu liczycie tygodnie a ja nie mam pojęcia na jakim etapie jestem. Czy pecherzyk 6,9mm coś mówi? Om 2.02 ale ja mam baaardzo nieregularne więc tym bym się nie sugerowala. Wiem że przytulanki były 24.02 ale wcześniej chyba też, tylko nie pamiętam którego :/
Skoro om 2.02 to wedlug om 7t3d? Dobrze licze? :D
Masz 5 dni starsza ciaze ode mnie, ale moja i tak jest mlodsza o prawie tydzien wg usg :p


f2w39jcgdz0az452.png
 
reklama
Hej dopiero teraz spokojnie siadlam i nadrobilam tak to od samego rana jeździłam bo co chwilę telefon ze mam gdzieś jechać:/
Już jestem padnieta a jeszcze sprzątanie pieczenie
Dziewczyny gratuluję serduszek

I już tel ze mam jechać oszaleje dziś
 
Keejti ciężka pracę masz współczuję ;-(
Oj kochana oj nie nie mój m nie na wszystko się zgadza, mimo że jest niby cichrzy odemnie to tylko ja wiem jaki on wredny potrafi być bo dla każdego obok to mój m to serce na ramieniu a ja wiem tylko jaka jest prawda. W takich sprawach jak dzieci, przeprowadzka, imprezy to on nie ma nic dopowiedzenia. Wiesz ja to bym chciała takiego co zawsze się zgadza hi

Katharinka no to tak to rozumiem ;-)

Aob fajnie ze synek cie odwiedził ;-)
 
No właśnie byłam. I nic mam czekać bo nie wiadomo czy coś z tego będzie bo nie ma jeszcze zarodka i tyle.
No to na spokojnie, jeszcze nie musialo byc, musisz poczekac ;) jesli jest cialko zolte i pecherzyk to wszystko wskazuje ze bedzie dobrze. Kiedy nastepna wizyta? Zapytaj sie wtedy na ktory tydzien wyglada ciaza ;)


f2w39jcgdz0az452.png
 
reklama
Do góry