reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Em Ka Gosia kciuki mocno zacisniete :*
EM Ka a gdzie chodszisz do lekarza jakie miasto ?
jej ja popoludniu ide na zakupy ehhh pewnie tyle ludzi bedzie ze juz mi sie nie chce ;/
 
reklama
No to rzeczywiście kurka wodna drogo. Dotąd wydawało mi się, że moja gin jest droga. No juz za taką kasę to naprawdę jakoś by ogarnęli czasowo te pacjentki :\

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
 
Co do opozniej to u mnie na szczescie nie ma tego problemu. Doktorek na kazda pacjentke/pacjenta (jest tez seksuologiem i wenerologiem) przeznacza 30 minut i musze przyznac ze miesci sie w czasie. Wczoraj pogadalismy pozniej badanie rozmowa pozniej leki i jeszcze zyczenia nawet mi zlozyl:-) jak prenatalne sa to dluzej podobno trzyma ale tez nastepnego pacjenta umawia pozniej.
 
W Waw wizyta u mojego dr 300...a jest jeszcze profesor jeden to 400 kasuje[emoji52]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Dajcie spokój z tymi cenami, chyba będę musiała przeprosić moja gin za posądzenie jej o zbyt wysokie ceny :p

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
 
Takie 150 to niska cena bym powiedziała nawet :) choć to zależy od miasta .

Gosia do tomanka teraz a dzis na konsultacji z powodu tych krwiaków jesutem u kogoś innego jakas babka , atrum czy jakoś tak.
 
Moj na szczescie rehabilituje sie przyjeciami w szpitalu "po znajomosci" bez kolejki;) ale w koncu za kilkanascie lat nauki mysle ze moga sie cenic jesli sa dobrymi specjalistami.


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Ja w Katowicach 300zł placilam u ordynatora, do Switaly chodzilam. Csekalo się po godzinę dwie ale jak weszlas to sama tam tyle byłaś.

Emka juz? Ja już tyle rzeczy w domu zrobilam, wchodzę, mysle ze poczytam a tu nic..
No ja u siebie chce zacząć sprawdzać po usg w środę jak będzie Oki. Pewnie to będzie za szybko, bo łapał 8t plus np 4-5dni.

Gosiu, csekam na wiesci.

Dorota, ja kupiłam to: Neilmed. Momentalnie ropa wyplukana. Ale jak zatoki masz jeszcze nie tak zbite, zrób ten okład z soli co Nessi podała.
 
Do góry