reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Princeseczka ja mam krwiaka, na ostatniej wizycie dzidzia 11 mm. Krwiak 17 mm, to było 10 dni temu jak się dowiedziałam ich nic się nie dzieje i oby tak zostało, więcej odpoczywaj od tyle, będzie dobrze dzidzia ma się dobrze a to najważniejsze.

Dagi kciuki za was.

Nie doczytalam wszystko ale myślę o aob?

Dobranoc bo padam
 
reklama
Princeseczka slucznie!! To po lewej to krwiak?
Tak, tak :-(

Dziewczyny dziekuke Wam wszystkim za kazde slowo otuchy i pocieszenie.
Jestem rozbita i nie potrafie sie do niczego odniesc...

Bejbus machal juz do nas raczkami i nozkami ale po tym jak gin zaczal mierzyc krwiaka to bejbi sie uspokoilo i coezko bylo mu zdjecie zrobic :-)
 
Wy tez macie takie obwisle i w ogole nie napiete piersi? ;(


f2w39jcgdz0az452.png
 
Kurcze dziewczyny ciężko Was nadrobić... netta, Priinceseczka gratuluje :) Ja dziś cały dzień sprzątałam.... jestem wykończona :(
 
Wow ale szalejecie :) Raczej Was nie nadrobię dokładnie, bo mam tylko chwilę :/ Dziecinka dzisiaj się zbuntowała i dopiero teraz poszedł spać... Wymiękam... Ja co prawda chodzę do pracy na 7-8 godzin, ale muszę dojechać i wstaję o 5. Mam pracę fizyczną więc jak wracam do domu jestem padnięta. Mam nadzieję ,że uda mi się przejść na l4 od kwietnia. J anie mam żadnych objawów ciąży, martwi mnie to... A nawet bym powiedziała, że czuję się dużo lepiej niż przed zajściem... Mam nadzieję , że jest wszystko ok. Do tego mam tak zawalone zatoki ,a nic konkretnego nie można zaaplikować... koszmar...

Dominika przykro mi...:frown:
 
Netta Princeseczka gratki :*
Lilith ale zdrowa bula :D Ja dzis smaka mialam na loda i kupilam i zjadlam szok :) dzis zjedzone 1,5 kajzerki z pomidorem i cebulka i rozka haha :D Mi brzuch tez mega wywalilo ;0 Wygladam jak 7 msc ;0 Ale czekam do 13 t.c. z zakupem spodni ciazowych :)
Moja cora usnela przed 21 i mam spokoj i czas dla siebie :)
 
Wow ale szalejecie :) Raczej Was nie nadrobię dokładnie, bo mam tylko chwilę :/ Dziecinka dzisiaj się zbuntowała i dopiero teraz poszedł spać... Wymiękam... Ja co prawda chodzę do pracy na 7-8 godzin, ale muszę dojechać i wstaję o 5. Mam pracę fizyczną więc jak wracam do domu jestem padnięta. Mam nadzieję ,że uda mi się przejść na l4 od kwietnia. J anie mam żadnych objawów ciąży, martwi mnie to... A nawet bym powiedziała, że czuję się dużo lepiej niż przed zajściem... Mam nadzieję , że jest wszystko ok. Do tego mam tak zawalone zatoki ,a nic konkretnego nie można zaaplikować... koszmar...

Dominika przykro mi...:frown:
Ja tez nie mam objawow zadnych!!!! I tez czuje sie lepiej niz przed ciaza [emoji51]


f2w39jcgdz0az452.png
 
Zazdroszczę Wam dziewczyny ja w pierwszej ciąży tak się czułam ale teraz nie czuje się tragicznie ale dobrze też nie. Mam takie dni że nie jestem w stanie nic zrobić nawet mam wrażenie że umysł jakoś wolniej mi pracuje :(
 
reklama
Do góry