reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Ha naumialam się w końcu :) chwałę się :p musiałam tylko przyciąć obraz bo rozmiar był za duzy
 

Załączniki

  • IMAG0071_1.jpg
    IMAG0071_1.jpg
    340,3 KB · Wyświetleń: 78
reklama
Dziękuję. Wy zawsze pocieszycie!
Poszperalam trochę po necie..tak wiem ze nie powinnam ale to mnie uspokoilo. Na przełomie 7/8tc znowu można odczuwać silniejsze bole ito różnego rodzaju. Staram się zrelaksować.

Ivi zazdraszczam.. Mam ciuchy po Dexterku ale nie mam odwagi założyć. Powiem Ci..poszłam ostatnio z moim do mothera bo wyprzedaż mieli, to na ciuchy dla Dextera. A tu mój przybiega, spodnie i sukienkę mi wybrał.. Taki zadowolony.. Żal mi go było bo pow.ze nie ma szans.. Ja się panicznie boje.. Taka mam zasadę..musze scanu doczekać prenatalnego.
Teraz wiesz jak musze wyjść.. To leggings i płaszcz..Tylko to, w inne spodnie się nie zmieszcze.. Noszę 6/8 a 10 po ciążowe są cisnace..
Tez wam tak brzucha wywalilo??

Princeseczka nie panikujemy kochana, leki masz, jesteś pid kontrola to najważniejsze.


Jeszcze mam zapytanie, obecnie mam dupka 2x10mg. Czy coś się stanie jak nagle go zmienię na lutke? Dawka pewnie 100mg bo na mniejsze nie pidziele, to globulka.
Z tym, ze jak bole się zmniejsza to chce wrócić do dupka 2x10mg. Bardzo proszę o opinie, czy wahanie nie będzie zbyt duże. Myślę, że lekarze zwiększają np na 3 czy 4 by później wrócić do niższej.
 
Lilith z penicylyna nnien pomoge, ale tu w szpitalu wsaystko dla nich jest normalne wiec i biegunka nawet bez powodu by ich nie zdzilwila..

A powiem wam, lezy ze mna dziewczna z terminem na listopad.. 7tc.. I w pon byla prywatnie u swojegi gin, tutejszego ordynatora, i on nagle jak ciaza byla tak nie widzif nic! Pusta macica.. Dziewczyna troche tu krwawila, ale nie duzo i dzis robil jej usg inny lekarz i bach jest pecherzyk ciazowy! Cuda tu sie dzieja!!! Wczoraj robili jej bete i mala, oklo 480, jutro rano powtarzaja... Jak bedzie spadac to zabieg.. A dziewczyna oszolomiona ciaza jest, nie ma i znow jest... Zal mi jej... Ale chodzui mi o to ze wszystko jest mozliwe...

Lilith zchyba spokojnie mozesz zamienic ja mysle :-)
 
Venuss cora na avku? Sliczniutka!

Aob no tam to tez można zwariować a ile się dowiedzieć.. Widać, że nam kobietkom to łatwo nie jest..
 
Lilith tez tak sadze,, szczególnie ze u Ciebie sie nic groznego na szczęście nie dzieje :)

Ja mam ciuchy po sobie z poprzednich ciąży... Ale jednak były znacznie znacznie większe;) wiec nawet jedyne "s" które mam, wisiały na mnie.. Chodziłam w legginsach, ale cisnęły w brzucha, a teraz hura :)

Aob a Ty jak sie tam czujesz bidoku..? Nie lubię szpitali:/




Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Ivi no u mnie tylko ta dużą torbiel.. Prócz silnych boli nic na szczęście ale pomoże mi to psychicznie.

No ciazowki są spore same w sobie. Mam takie hmm szersze spodnie ciążowe s i długo czekalam aż włożę z Dexterkiem. A tak to Lubie wszystko pod brzucha, teraz na to bym mogła na cyce naciągnąć haha.

Princeseczka slucznie!! To po lewej to krwiak?
 
Princeska cudny dzidziol:):):)

Idę spać:) ostatecznie i nieodwołalnie, jestem wykończona, dzisiejszy dzień mnie wykończył:) odlezalam pół godziny i ... Idę spać.


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Do góry