reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Nie moge zasnac.. Mam takie zle przeczucia do tej wizyty :( ze bedzie to samo co ostatnio :( przez ten brak objawow.. Osiwieje normalnie


f2w39jcgdz0az452.png
 
reklama
Dzień dobry dziewczyny ja juz w drodze do pracy (dojeżdżam 100km) Ale tak mi się nie chce. Jestem całkowicie bez energii i tez mi się wydaje ze na mózg mi się rzuciło bo kiepsko mi idzie myślenie

Dzisiaj zaczęłam 6 tydzień. Na wizycie za tydzień będzie. Dokładnie końcówka 6 tyg niby wiem ze może nic nie być ale bardzo liczę na ❤.
Zobaczymy
Miłego dnia dla Was

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka
 
Dzień dobry kochane :-) Pora wstać i zabierać się do pracy :-) Dzisiaj pracuje w domu w kuchni :-) pieczemy z Wiki chleb, mazurka i babkę. No i oczywiście żurek :-) jeżeli śmietanka jeszcze mi się nie zepsuła to maselko tez zrobimy same :-)
Dobrze, że ten mój...... idzie do pracy:-) skoro i tak nie pomaga to przynajmniej nie będzie przeszkadzał :-)
Dziewczyny jeszcze jedno pytanko odnośnie świąt ponieważ u nas Są zdania podzielone. Czy u Was przychodzi zajączek wielkanocny z prezentem dla dzieci:-)? Jeżeli tak to w jaki dzień? Sobotę czy niedziele?
 
Samotnaja witaj :-)
Wszystko będzie dobrze:-)
Ja np.wole się miło rozczarować niż niemiło zawieść. Nie mamy wpływu i tak.Ja mam wizytę za 6 dni i według usg to powinien być 6+2, więc może będzie jakaś fasolka, bo o serduchu nawet nie pomyślałam :-)
I wcale Ci się nie dziwię, że Ci się nie chciało. 100 km to dużo. Podziwiam :-)
 
Venuss ja dopiero na jutro planuje wielkie pieczenie i przygotowania bo dzisiaj nic nie zrobię, w domu będę dopiero ok 21.
U mnie do synka zajączek przychodzi w niedziele ale nie z prezentem tylko jakieś słodkości ☺

Kurde to chyba się nie nastawiam jednak na to serduszko

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka
 
Hej ja juz nie spie i czekam na wyrok czy.wychodze czy kolejne swieta spedze w szpitalu :-\ a boje sie wychodzic ba zadanie ze wzgledu na fasolke, bo pozniej nie wybaczylabym sobie....
Lilith nie mialam wyboru, bo przyjechalam karetka, a ta wiezie do najblizszego szpitala, a ze ja usiasc nawet nie moglam to nie bylo mowy o przepisaniu sie do innego...

Ja na swieta mam tylko biale jajka kupione i tak to pusta lodowke...

Dziewczyny wiem, ze ciezko myslec pozytywnie, ale pamietajcie nasze fasolki to zdolne i silne bestie i poradza sobie :-)

Trzymam kciuki za wizyty :-*

Venuss moj maz pochodzi ze ston gdzie zajaczek chowa prezenty (zazwyczaj same slodycze) a dzieci w niedzielny poranek go szukaja.. powinno chowac sie w ogrodzie, ale jak sie nie ma to gdziekolwiek :-) u mnie natomiast nigdy nie bylo takiego zwyczaju :-)
 
Witajcie.

U mnie porządku w zasadzie skończone, tylko zmiana oprawy okiennej pozostała. Teraz czas na pichcenie. Dzisiaj będę piekła,a gotowała jutro. Trochę się boję,żeby się nie zepsuło do Świąt. Mam do zrobienia sernik,szarlotkę,ciasto ucierane z owocami i biszkopt.Dzisiaj też będziemy robili pisanki,ale to głównie robota dla dzieci.
Jutro barszczyk,sałatki i pieczeń i tyle.
Jadę na razie zrobić betę,mam nadzieję,że jej wynik mnie całkiem uspokoi.

Aob-masz w 100%rację,j Święta w szpitalu można jakoś przeżyć,a szkoda ryzykować i później do końca życia mieć wyrzuty sumienia. Najlepiej zdać się na zdabie lekarzy
Życzę Ci dużo dużo zdrówka i żeby jednak udało Ci się wyjść do domku.
 
Dzień dobry
Gosia dziś wizyta?
Emka kciuki za twoją wizytę, ale wiem że będzie git ;-)

Venuss u nas zajączek w niedzielę rano.

No i więcej nie wiem co komu.

My wstajemy a mnie się nic nie chce, głowę mam zaprzatnieta ta przeprowadzka bo wszystko trzeba zorganizować na szybko, dużo roboty a mało czasu.

Miłego dnia
 
reklama
Mama czworki dziekuje bardzo :-* musze czekac ehhh..

Dziewczyny glupio mi jak tak czytam ile robicie, a ja nic.. nawet jakbym byla w domu tez tak duzo bym nie robila...:-)

Dorota z jednej strony zazdroszcze przeprowadzi, ale z drugiej nie, bo to tyle roboty i jeszcze z dziecmi przy tym masakra..
 
Do góry