reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Lilith zdrowia. Wiesz co ja mam to przed oczami - *spam* i głównie czosnek malina naturalne składniki ale mi trochę w ciąży pomagało.
Może spróbuj inhalacji?

Dorota a w której części Polski jak można zapytać?
My teraz nie do końca kawalerkę. Kuchnia, nasza sypialnia salon i sień to jedno pomieszczenie, oddzielnie jest tylko łazienka i pokój dziecka. Razem 35m, u Julka jeszcze regał łóżeczko i łóżko stoi ale tu u nas już tylko łóżko ława telewizor. Więc ciasno. Najchętniej byśmy coś kupili na wkład własny rodzice pomogą ale nie wiem jak z poręczeniem no i mamy tylko po 23 lata, może być ciężko z kredytem, ale trochę się za to wzięłam i zamówiłam raport z bik, postaram się go spłacić jeżeli coś tam jest. Jeżeli MDM to dopiero w styczniu bo już na ten rok się środki skończyły. Gdyby się udało to tu się przemeczymy z pół roku jak już się urodzi a jeśli nie to wchodzi w grę wynajem i przeprowadzka przed urodzeniem
 
reklama
Venus w necie wyszperałam ten test Ale szczerze to w Polsce chyba jest chwilowo niedostępny. Można za to kupić taki od 10 tygodnia Ale dla mnie to jeszcze za wcześnie.
Poczytałam trochę opinii na jego temat na amerykańskiej stronce i to trochę takie wróżenie z fusów.
 
Dziewczyny kolejny moj objaw ciazy to zniana wygladu piersi. Wieksze brodawki i sutki takze sie powiekszyly. Piersi wieksze ale staly sie obwisle. Nie podobaja mi sie :-(
 
U mnie też za wcześnie :-) i to trochę :-) ale skoro to takie wróżenie z fusów to nawet nie ma co tym sobie głowy zawracać :-) będzie co ma być żeby tylko zdrowe :-)
 
Princeseczka no niestety tak to już jest że ciąża zmienia ciało kobiety. Wpływ na to mamy niespecjalny. Dopiero zrobią się duże po porodzie jak mleczka nabiorą.Uszy do góry i pomyśl o malenstwie które u Ciebie w brzuszku koziołki fika.
 
reklama
Do góry