reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Oluska i tu masz rację. Nie chodzi o pieniądze. Ja tez znam takich ludzi i dlatego ja już dłużej nie czekalam, bo bałam się właśnie tego, że przegapie swój czas.
Ja się nie przejmuję juz tym,że nie mogę powiedzieć rodzinie. Przyzwyczaiłam się.Mam jeszcze siostrę, ale z nią to tez raczej nie nadajemy na tych samych falach :-)
Dominika uspokoj się, znam twoją frustrację z autopsji. Wszystko na mojej głowie a jeszcze do pracy.Takze z pracy do pracy :-) A moja córeczka tez ma swoje za uszami.Nie ma lekko :-)
 
reklama
dziewczyny ale wam chodzi o to że wam faceci nie pomagają i wkurzają się o bałagan czy że to was frustruje bałagan a oni (mimo, że nie sprzątają) - mówią coś w stylu "nie martw się"?:)
 
Dominika zgadzam się z Keejti, możesz cofnąć wypowiedzenie jeżeli byłaś już w ciąży i będziesz miała chociaż chorobowe 100% i potem macierzyńskie :) Poproś o pomoc przy sprzątaniu, zakupach, nie powinien odmówić bo go "myszy zjedzą" :p
Odpoczywajcie dziewczęta, ja do pracy do nocy :(
 
Mamo-Czworki tez o tym teście czytalam. Ale ja tam wiem... poczekam 2 miesiące i będzie widać. Strasznie drogie te testy. 25zl bym dala ale 125 to juz raczej nie.

Witam nową mamusie. Skąd jesteś?
 
Jeżeli chodzi o zwolnienie z pracy to teraz z tego co wiem coś się zmieniło i pod ochroną jest kobieta w ciąży od 3 miesiąca. Tzn pracodawca wtedy ma obowiązek przedłużyć umowę. Sama mogę stracić pracę :-( no i trzeba mieć przepracowany minimum miesiąc żeby iść na L4. Jeżeli to Ty zlozylas wypowiedzenie to masz prawo odwołać się od swojej decyzji i wrócić do pracy.
 
Ciekawa sprawa z tym testem :-) gdzie to znalazłaś. A mój facet coś tam pomoże, ale w ostateczności a jak ja juz nie zrobię to najczęściej konczy się tekstem co Ty robiłaś tyle czasu? I poprostu olewa bałagan co wkurza dalej bo po pierwsze jestem zmęczona, po drugie jest napięta atmosfera a po trzecie nadal widzę bałagan :-)
 
Venus tylko ze ja mieszkam w de i nie wiem czy tak jest tutaj bo pracowałam na mini umowie czyli do 50 godzin w miesiącu i zarabialam Max 450 euro a ze firma bankrutowala to złożyłam wypowiedzenie. Nie wiem czy w ogóle przy tej umowie coś mi się należy
 
reklama
Sa takie domowe testy tez, nawet wątek tu jest na forum o tym. Ale ile w tym prawdy? Jak wszysgko będzie Oki to w 15tc się dowiem, tyle chyba wyczekam hihi.

Nie mogę tych uszu odetkac i ogólnie czuje się mega tragicznie no.. Jyz nawet niema co pic bo po specyfiku Ivi rzygam jak szalona..

Dominika nie ma u was darmowych konsultantów prawników do których chodzi się po poradę czy pomoc?

Z tymi chlopami to Kuzwa u nas tez dzis coś nie haloo z moim bo jak zawsze pomocny, wsio robi nawet mówić nie musze to dziś został w domu z humorami, ze mi się ciągle coś nie pidoba etc..smutne to..
 
Do góry