reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

reklama
Milagros, emka nic wiele nie mowia :-\ ciagle slysze "aaa 8tydz to normalne, jesc, pic i bedzie dobrze" tylko, zwme mimo mdlosci jem max co pol godz, a i tak za chwile mi slabo i tyle..

Priimceseczka, katetineczka nie wiem kiedy mnie wypisza, ale podejrzewam ze najwczesniej pojutrze, bo iles tam musza mnie trzymac zeby zaplacil nfz za mnie.. aaa i co najlepsze ja tylko leze i nic kompletniw mi nie daja =-O princeseczka kolezanka raczej ma taki przywilej, bo ja czuje sie olana, ale coz.. po swietach jak sie nie zmieni bede szla do swojego gin..

Emka slabe cisnienie bo za malo pilam niby.. ale ja zawsze mam niskie i w ciazy dodatkowo sie obniza zawsze.. mam tez zageszczona krew, czyli mysle ze jesten troche odwodniona??

Ivi morfologie mam ok oprocz tego zageszczenia i to koniec badan.. jutro chyba usg..

Priimceseczka o matko Twoi rodzice to sie dopiero nadenerwowali :-\ slabo sie znam na takich chorobach,qle pluca serce... nie boisz sie jednak mimo wszystko rodzic naturalnie??

karola gratuluje serduszka :-)

Zana ja to dopiero jestem ciagle zmeczona... a lekarz oby okazal sie takim z powolania :-)
 
Sernik:-p zjadlabym:cool2: w lodowce mam jeszcze lody a w szafce chipsy ktore tak bardzo kusza. Moze namowie TZ zeby mi pomogl je skonsumowac bo ja nie mam.umiaru i znajac zycie wszamalabym cala pake:rofl:
 
Aob- jak moja mama dzisiaj sie dowiedziala ze prawdopodobnie bedzie sn to sie za glowe zlapala i powiedziala zebym pogadala z ginem o cc. Ale ona ma zle doswiadczenie z sn. Mojego starszego brata urodzila bez problemowo a ze mna byla katastrofa. Fakt faktembrat wazyl 2900 a ja 3600. Tyle ze jak mnie rodzila to wody jej odeszly o 9 rano a urodzila mnie o 1.30 w nocy. Nie chcieli jej zrobic cc. Ile sie wycierpiala to jej...dostalam 10 punktow. Wszystko fajnie. Przyniesli mnie do mamy w rozku z ktorego mnie rozwinela i bylam sina od pasa w dol. Pielegniarka ja opierniczyla dlaczego mnie rozwinela to mama powiedziala ze chce zobaczyc jak wygladam i zapytala czemu jestem taka sina? Pielegniarka powiedziala ze taka moja uroda i poszla.. na drugi dzoen przyszedl lekarz powiedzial ze mam wade, ze najblizsze dwa dni beda decydowaly o tym czy przezyje i ze oni nie moga nic ze mna zbytnio robic. Mama w szoku byla wlosy z glowy sobie wyrywala... wyszlysmy do domu za dwa tygodnie znow powrot bo zlapalam zapalenie pluc. Znowu nerwy i nerwy. I bylo ok dopoki nie zaczelam chodzic. Dwa kroki i zadyszka. Sasiadka miala siostre ktora pracowala w Centrum Zdrowia Dziecka. Udalo sie przykac.mnie na oddzial na ktorym ona pracowala (choroby nerek) mimo ze nerki mialam zdrowe i stamtad wzieli mnie na kardiologie i zabieg zrobili. Pozniej kontrole najpierw co 2 tygodnie, co miesiac,co pol roku i co rok-tak bylo do 18 roku zycia.

Sn nie boje sie a w cc przeraza mnie ta morfina ktora czasem podaja po no i dlugie dochodzenie do siebie...


Dziewne ze nie dali Ci niczego...noz sie w koeszeni otwiera. Tak sobie lezec to moglabys i w domu...polska sluzba zdrowia..
 
Dziewczyny ja też muszę ciągle coś jeść bo inaczej mnie muli, wygrzebalam dziś witaminy z poprzedniej ciąży, ważne jeszcze dwa lata, pół paczki więc zaczęłam je brać, zmniejszają trochę mdłości bo właśnie mają ten cały imbir którego w czystej postaci nie znoszę, czuje lekka poprawę Ale tylko i wyłącznie lekka... muszę jeść żeby nie wymiotowac, ot Ci nasz paradoks... A nie chce znów tak jeść żeby się przytyć w pierwszym trymestrze Bóg wie ile.. niedługo biorę ślub... suknia już czeka.

Teraz zrobiłam budyń i będę się "pocieszać" ;-)

Aob kurcze, współczuję Ci bardzo :( skoro masz gęstą krew to dużo płynów, nie mogą Ci dac kroplowki żeby Cię porządnie nawodnic?

Wysłane z mojego G7-L01 przy użyciu Tapatalka
 
dziewczyny z jaką waga startujecie ? oczywiście jak to nie tajemnica :O

Ja od poronienia przytyłam 7 kg, ale teraz nie wiem ile mogę ważyć. Chyba z 78 kg...
 
reklama
Ale puszecie:) aob zawsze możesz wypisać się na żądanie jeżeli tylko leżysz
U mnie też dzisiaj goscie-tesciowie. Ale wszystko się udalo.
Mam pytanie mamy 1.5 roczniakow jak sobie radzicie z dziećmi jak jesteście same? Ja Masakrycznie szybko się męczę a on wiadomo na ręce chce, bawić się, na spacer wyjść. A mi już pod wieczór coraz ciężej na brzuchu. Tak sobie czytam wpisy i powoli powoli Was rozróżniam;)

Venus będzie dobrze

Milagros gratuluję! Fajnie, też bralam ślub w ciąży. A sukienka taka zwykła z gorsetem czy miejsce na brzuszek? ;)

Gosia jak chopek? Trochę lepiej? Zgoda? Szkoda nerwów w tym momencie na sprzeczki

Nessi ivi Karola i dziewczyny które macie mdłości bardzo współczuję to jest chyba jeden z najgorszych objawów.
Któraś pytała o metaliczny posmak ja tak miałam niestety cała poprzednia ciążę.

Princeseczka okropne co piszesz;( to co się czasem dzieje w szpitalach to jest coś strasznego, porażka. Co do cc ja miałam znieczulenie nie trzymało do końca, igłę w plecy miałam dwa razy a później do wieczora umieralam z bólu zamiast cieszyć się synem. Także wspominam bardzo źle już nie mówiąc o dochodzeniu do siebie. Nie wiem co to będzie teraz.

Dzięki za słowa wsparcia, niestety pracować muszę i nie mam wyjścia bo mam umowę tylko do 1 września a krótko jestem w tej firmie i zależy mi na przedłużeniu.

Ja dziś byłam u lekarza, wczoraj po tej IP pół dnia płakałam a później do pracy, tam na sam widok kobiety w ciąży wybuchlam płaczem ale jakoś dałam radę do tej 23. Wizytę miałam u dr poleconej przez siostrę na 29 ale poprosiłam szybciej i zaproponowały mi jakiegoś doktorka, opinie w necie tragiczne ale poszłam. Masakra, tego krwiaka nawet nie zauważył, dał duphaston, zrobił usg żadnych skierowan nic i od wejścia na ty. Po 2 poroonieniach zaprosił za 3 tygodnie. Wizyta 5 minut i kiepska atmosfera. Czuję że wyląduje spowrotem u tej doktorki w kwietniu. Póki co staram się nie załamywać ale wychodzi na to że ciąża 4,5tyg a om 2.02 więc słabo. Ale trzeba wierzyć.


DUPHASTON, mam zapisane z nospa i magnezem . Tez tak macie? To raczej przed bólami brzucha czy też podtrzymujaco? Nie chce się na darmo faszerowac tymi tabletkami.
 
Do góry