reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Hej witam wszystkie nowe mamusie :*
Gwiazdeczko hm niektore kobiety maja plamienia w dniach miesiaczki moze ty jsstes jedna z nich ale ja jestem panikara i bym to skonsultowala z lekarzem
Lilith sliczny synek :)
Karolka ja też ostatnia om mialam 26.01 przy cyklach 30-31 bylam na wizycie 16.03 i mialam malutki zarodek ale z byt maly by serduszko dojrzec i wypada tydzien mniejszy wiec pewnie u ciebie byla pozniej owulacja i wszystko sie przesunelo bo tez mi test bladzioch wyrazny wyszedl w 35 dc
Nessi glowa do gory ja tez mam ciaze o tydzien mlodsza a dalej plamisz?
Gosia jak zdalas?
Co do imion mi sie podoba dla dziewczynki Maja Anastazja Martynka Emilka a dla chlopca Milan Marcelek filipek i Jasio :)
Ja dzis znowu slabo jesc sie jie chce tylko spac cieszcie sie z braku objawow
Czekam na maila z wynikami! <boisie> !!!


f2w39jcgdz0az452.png
 
reklama
Gwiazdka092 staram się nie stresować. Co do tych plamien to ja też bym na wszelki wypadek skonsultowala się z lekarzem. Jaki rodzaj femibionu bierzesz?
Gosia081145, to mamy dość podobnie na to wygląda. Mnie tez sie wydawało, ze widze Mala kropeczke. Zrobili mi ostatnio jeszcze badania na betę, wiec okaże sie dokładnie w środę. :)
Mi z imion dla chłopca podoba się Marcel, albo Aleks, a dla dziewczynki Lenka.
 
Żana i Dominika też paliłam ale w następnym dniu po tym jak się dowiedziałam o ciąży rzuciłam. Skrecało mnie strasznie i byłam dosłownie tykającą bombą zegarową Ale udało się i po 3-4 dniach mniej więcej przeszło. W pierwszej ciąży rzucalam na zasadzie ograniczeniania i niestety do prawie piatego miesiąca zeszło.
 
Ja w pierwszej ciąży od razu rzucilam jak się dowiedziałam wyszłam od lekarza i więcej nie tknelam fajek. Teraz znowu palilam ale to nie była planowana ciąża i trochę ciężej rzucić mi więc jak nie teraz to nie rzucę nigdy. Z drugiej strony cieszę się z dziecka drugiego bo śmiałam się niedawno ze jak nie wpadniemy to nie będziemy mieć więcej dzieci i nie zeszło długo i dzidzi jest
 
Dominika hehe moi znajomi sie śmieją, ze "w dzisiejszych czasach" czysta wpadka sie nie zdarza;) ze to raczej świadome godzenie sie na ryzyko:D zgadzasz sie z tym? Bo no u nas tak właśnie jest :D


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Ivi coś w tym jest w sumie jakbym nie chciała nie doszło by do niczego ha ha ha no dobre dobre :) ale jak mówię jedno przy drugim chociaż będzie odchowane
 
reklama
Gwiazdeczko, skonsultowalabym to z lekarzem i na wszelki wypadek brała progesteron.. Zresztą, nie plamie a jednak biorę.. Zwariowalabym bez.. Co do boli, to chyba większość z nas sie tu uskarza i mam wrażenie, że im ciąża starsza tym te bole są albo rzadsze albo mniej uporczywe.

Tez popalalam, mało bo jedno dziennie max na sniadanie do kawy chyba że ktoś mnie wkurzył a tak to elektroniczne ale też sporadycznie.. Odrzuciło mnie dość szybko, samo z siebie choć początkowo było ciężko..

Karolka, nie stresuj sie. To że mama tak miała nie znaczy, że Ty też będziesz miała. Myśl pozytywnie.

Milagros dziękuję, w tym mg co biorę tez jest kwas foliowy 300 wiec łącznie biorę 700.. Jakbym wzięła drugi to i kwas foliowy w większej dawce.. Jeszcze Zapomnialam Ci napisać, że z brzuchem to czasem pobolewa ale juz nie mam np.takich biegunek jak wcześniej.. To chyba dobrze..

Gosia ja dzis pospalam.,sny mam durne jak nie wiem ale zas bym się polozyla..tak nietypowo u mnie.. Za to wymiotow poki Co brak, tylko mdłości..

Macie notoryczne wzdecie? Szczególnie wieczorem?


Jeszcze Czytalam o tlenku magnezowym, ze jest lepszy. Właśnie z tym mg jest taki problem, że trzeba znać rzeczywista dawkę mg a nie np.jonow czy innych *******..
Doczytalam, że przedawkowanie może objawiać się bólem brzucha..etc.
 
Do góry