reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Ja tez biorę witaminy (femibion) i kwas.


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Witam was dzisiaj. Mąż zafundował mi śniadanko mniam a teraz odpoczywam. Z Anastazja brałam tylko falvit mama i później dostałam magnez. Miłej niedzieli
 
Ja niedawno wstalam..syn dzis pispal i wstalismy 9.40 Wooo. Od razu nad miskę..
Ivi pidziwiam Cie, dobrze że się nie poddajesz ja bym chyba polegla.
Milagros mnie boli tez ta torbiel..samymi pobolewaniami pidbrzusza aż tak się nie martwię ale zdecydowanie za bardzo odczuwam torbiel, musi być ogromną i taka też wydawała mi się na scanie.. Chyba nie pijde na prywatny a wysepie jeszcze jeden w szpitalu..
Nessi, na piczatku tez dziewczyn o to wypytywalam, kluje jak takie szpile? Z czasem mi przeszło ale trochę się martwilam..mało mile uczucie..
Fajnie i tych magnezach piszecie a jakie dawki? Ja mam zalecenie witaminy po 1 trym.teraz pewnie zas żelazo dostane.
Maz zrobił mi i dzieciom sniadanie..jakoś wmuszam, bycie pusta jest gorsze chyba..i oczywiście herbata..
 
Ja biorę magnez musujący, folik tam jest chyba 0.4 kwasu foliowego, tran - kwasy dha i kompleks witamin - swoją drogą polecam te z biedronki 7zl za 50 tabletek a skład lepszy niż w jakimś witaminer czy coś z apteki. Więc wogole dużo tego, ale ja nie jadam kompletnie żadnych warzyw i bardzo mało owoców więc chyba nie przedawkuje?
 
Hey, mamusie! Dolaczam sie do listoadowych mam, termin mam pod koniec listopada przynajmniej wedlug internetowych kalendarzy :) . Termin do ginekologa mam dopiero na 6 kwietnia, wiec dowiem sie czegos wiecej.
Na ta chwile wychodzi ok 5 tydzien.
Przy okazji mam pytanie, czy ktoras z Was plami?
 
A tak poza tym przychodzę do Was dzisiaj z pytaniem jak to jest w pracy? Powiedzialyscie już?
Ja w pierwszej ciąży miałam zlecenie i po prostu się rozstalismy z pracodawcą, nie miałam chorobowego a macierzyński z krusu bo dobrowolnie oplacalam sobie składki.

Teraz mam inną sytuację-umowa o pracę do 1 września. Nie mam pojęcia kiedy powiedzieć ani czy dostanę macierzyński bo wrócić pewnie nie będę miała gdzie. Jak to jest u Was?
 
reklama
Witaj Gwiazdko, napisz coś o sobie.masz plamienia? Bierzesz dupka czy lutke?

Keejti podziwiam za picie tego.. W życiu bym nie przelknela.. Ja mam z doppel herza, dobrze pisze? Tez są dodatki, kwas foliowy etc. Ale w jakich dawkach ten magnez macie? Chodzi o rzeczywista a nie jonowa etc. Da się to przedawkowac??
Z praca nie pomogę..
 
Do góry