reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

kurde zniknąć na 3 godz żeby w domu coś zrobić a tu takie wieści

Prineseczka oby Ci sprawnie poszło && czekamy z niecierpliwością :)

coś czuję, że będę ostatnia listopadówka

co do snów mi się parę razy śnił mały, np jak go noszę
 
reklama
Dziewczyny ja tu pierdolca dostane. Wody sie rzekomo sacza ale zadnego rozwarcia ani bolesnych skurczy nie ma...
Juz nie wiem co oni cuduja. Konsultacji kardio.jak nie bylo tak nie ma... nie wiem czy truc jeszcze gitare ginowi czy jak.
Obiad zaraz dostane bo.od wczoraj.nic nie jadlam
 
Priinceseczka, truj truj, niech coś ruszy, przecież sam mówił, że zna się z kardiologiem i że wszystko będzie załatwione... A dalej masz skurcze, czy się uspokoiły? i skąd wiadomo, że to wody??

W ogóle to powiedz, żeby Ci papier dali, że gwarantują, że po SN wada serca się nie pogłębi i że np. Twój teść prawnik Ci to podpowiedział, ponoć działają takie chwyty...
 
Ivi matko ja bym umarła na zawał[emoji33] właśnie tego się obawiam ale tak jak piszesz nie da się wszystkiego przewidzieć i wszystkiemu zapobiec...

Joasia dasz radę! Uwierz w siebie [emoji6]

Nika 1,5h to bym nie dała chyba wylezec w jednej pozycji...

Katerineczka ja cc nie miałam ale po blokadzie też mną tak trzepalo hehe[emoji6] nie podobało mi się ten brak czucia... l

Priinceseczka dzwon do lekarza niech Ci pomoże... ale jak dają Ci jeść to chyba raczej nie zamierzają zrobic Ci cc...

37 tc[emoji2] córeczka[emoji7] TP 06.11
 
Princeseczka z tym jedzeniem to może lepiej się zastanowić bo do cięcia musisz być na czczo. Oby szybko zapadły jakieś decyzje. To że trzymają z saczacymi wodami to chyba standard bo dziewczyna z grupy cukrzycowych mam na FB dziś właśnie pisała że od piątej rano wody jej się sądzą i nic nie robią. Inna napisała że do 18 godz jak nic się nie rozwinie to powinno zrobić cc bo może wdac się jakąś infekcja.

Gaga- dz tego co kojarzę to na listopadówkach tylko Ty i ja na Ujastku będziemy rodzić. Tak Na marginesie- w sobotę mają dzień otwarty.

Ivi- maskra. Moja Emilka w wieku bodajże lat czterech połknęła monetę 1 zl. Na szczęście wyszła z kupką Ale co się strachu najadlam to moje. Pomysłowość dzieci jest bezgraniczna.
 
Priinceska, a Ty masz chyba dodatni gbs? Jak wody się sączą, to chyba powinni podać antybiotyk, jak poprzednio miałam rodzić SN, to ginka mi mówiła, że gdyby mi wody w domu odeszły, żebym jak najszybciej do szpitala po antybiotyk jechała.
 
Mama czwórki ale pewnie się miniemy bo Ty chyba 7.11 masz cc? a wybierasz się na ten dzień otwarty ?
rodziłaś już tam?

za chwilę rozmowy w toku, temat o ciężarnych które ćwiczą na siłowni jakby się którejś nudziło to może rzuci okiem ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
gaga urodziłam tam dwójkę dzieci. Jak wszystko pójdzie u mnie dobrze to pewnie Ciebie będą przejmować, a mnie wypisywać. Jeśli będą jakieś komplikacje to może się spotkamy;-) ;) Na dzień otwarty się nie wybieram bo najmlodszą dwójkę dzieci tam urodziłam więc już wiem co i jak poza tym w sobotę dzieciaki są tylko na mojej głowie więc odpada. Na BB na forum regionalnym Kraków jest wątek dotyczący Ujastka. Jeśli tylko będę mogła odpowiedzieć na jakieś Twoje pytania to chętnie pomogę. Tyle że ja nie rodzilam tam SN poza tym to już było 4,5 roku temu.
 
Do góry