reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Milia i Tobie również życzę wytrwałości a Małgosi szybkiego wyjścia ząbków...
A z tą opieka to pewnie tak ja piszesz zależy od stanu mamuśki...

Założyłam wątek

https://www.babyboom.pl/forum/index.php?threads/86251/

Tak jak tam napisałam byle bez komentarzy[emoji6] każda sama uzupełni.. może być?[emoji6]

Firana czekamy na Twój wpis [emoji2]

37 tc[emoji2] córeczka[emoji7] TP 06.11
 
reklama
Aob a nie mógłby byc wątek gdzie jak ktos urodzi to pisze i reszta gratuluje itd. ? Powiem szczerze, ze ja mam uczulenie na watki bez komentarzy bo robi sie straszne zamieszanie. Połowa z nas juz urodzi, a druga połowa jeszcze bedzie wizytować. I relacje z wizyt beda poplątane z gratulacjami dla mamusiek. Troche to dla mnie nielogiczne . A idealne rozwiazanie dla mnie to takie gdzie jest akcja a potem reakcja i zeby wiedzieć gdzie tej reakcji ludzi szukać bo miło przeczytać gratulacje, a nie latać po wszystkich wątkach.
Poza tym ja nie wiem, czy bym chciała sie znalezc na takiej osobnej liście ktora jest "na wierzchu", bo jednak na otwartym forum jestem incognito. [emoji6]
Chyba juz lepszym rozwiązaniem jest nie zakładanie nowego wątku tylko pisanie tutaj.


Jestem w 34tc, będzie syn[emoji7] tp29.11.2016[emoji4]
 
Ostatnia edycja:
Już dziewczynki jestem i mogę ogłosić, że moja królewna jest już z nami.
godz. 12:05 2900g 53cm
czuję się jak to po cc. Nie jest źle, mała ssala cyca, ale bardziej żeby poczuć mamę bo na razie pokarmu brak. Jestem szczęśliwa. Narodziny dziecka to haktycznie cud.
powodzenia dziewczynki.

Firana, chyba wszystkie mamy na forum Ci teraz zazdroszczą :) Gratulacje!

Keejti-93 to nie jelita, bardziej szyjka macicy :( Ból jest okropny,ale trwa dosłownie kilka sekund.

Bedemama! nie zwolni się. Taki typ. Przynajmniej mi się nie wydaje. Ostatnio mówie do niego: Masz jakiś "plan porodu" jak się zacznie? Musimy ustalić. A on nic. Temat zdechł.

Z całym szacunkiem ale mój by chyba dostał po łbie, że tak brzydko się wyrażę, gdyby tak olewał temat. Chyba masz za dobre serce :) Nie próbowałaś porozmawiać z mężem bardziej stanowczo? Może nie zdaje sobie sprawy jak się z tym wszystkim czujesz. W każdym wypadku powodzenia!

Joasia-Twojemu nalezy sie 2 dni urlopu okolicznosciowego, 2 tygodnie urlopu ojcowskiego plus dodatkowo moze wziac zwolnienie na opieke nad Toba.

Kurcze ale Wam fajnie! W Holandii ojcu przysługują tylko dwa dni urlopu + jeden dzień na poród rodzinny...
 
Bedemama no ale tak wlasnie w Polsce jest w sumie duzo mamy a i tak wszyscy narzekają i jeszcze sie potem dziwią ze bieda etc. Niestety we Francji masz macierzyńskiego tylko 3 miesiące. A u nas wszyscy by chcieli kase za nic, najlepiej nie pracować a i ciagle narzekają ze wszystkiego za mało i małe zarobki. Ale dobrobyt niestety skądś sie bierze i to najczęściej z ciężkiej pracy niestety.
Sory za taki wywód ale czasem mnie krew zalewa jak sobie pomyśle o ciągłym niezadowoleniu naszego społeczeństwa a wiem jak maja inni w Europie, moze i maja większe zarobki ale wiąże sie to tak jak Ty piszesz z innymi niedogodnościami o których ludzie nie maja pojęcia (taki wywód ogólny).

Firana ma fajnie ale ja bym chciała by moja jeszcze miesiąc w brzuchu siedziała:)





Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Bedemama mąż ze Stalowej . Ja z lubelskiego-Biała pdl

Firanko gratulacje wielkie [emoji170][emoji170][emoji170][emoji170][emoji170][emoji170] tak myslalysmy ze już po. Cudowna wiadomość
Zdrówka dla Was i siły

Aob współczuję piątek...dla Nas najgorsze były

Ivi lubię myć okna ale przy takiej ilości tylko strzelić w łeb [emoji6]



Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Firana, wielkie gratulacje :) Cudowna wiadomość!! Zdrowia dla Ciebie i dla maluszka!!

Kliska skąd bierzesz bibliografię do pracy??? Temat bardzo fajny, chociaż kompletnie nie wiedziałabym jak się za niego zabrać.
W sumie to bibliografię trudno znaleźć - wpierw skupiłam się ogólnie na książkach o projektowaniu. Teraz czytam książki o historii fotografii i w sumie szukam jakie problemy mieli kiedyś w trakcie plenerów. No i czekam na jedną książkę, w której może być o tym wzmianka. No i to tyle co do bibliografii. Myślę, że więcej informacji wydobędę od fotografów, więc jestem na etapie tworzenia wywiadu/ankiety, bo trzeba sprawdzić jaki sprzęt ze sobą zabierają prócz aparatu, w jakich warunkach pracują i jak ogólnie sobie obecnie radzą. Może też padną ciekawe propozycje rozwiązań?
Moja położna stwierdziła, że jeśli nie będziemy używać kołderki czy ochraniaczy na szczebelki do łóżka to ryzyko śmierci łóżeczkowej jest prawie zerowe. Ale rozumiem mamy, które wolą się dodatkowo zabezpieczyć.
To w sumie lepiej bez niczego, tylko na materacu? To jak ubrać dzieciątko do snu?

Zazdroszczę Wam odpoczynku, ja niestety chyba przeforsowałam swój organizm: nie mogłam w ciągu dwóch godzin zatamować krwawienia z nosa. Chyba mi pękło naczynko, a dodatkowo zmęczenie, bo 5 godzin byłam na uczelni, no i chyba mi się organizm odpłacił. Moja wina, ale nie sądziłam, że będzie tak źle. Jutro jadę do lekarza, żeby chociaż to sprawdzić. No i ostatni raz tak długo na uczelni!
Dowiedziałam się, że u nas na uczelni już nie ma zapomogi po urodzeniu dziecka ;/ Spróbujemy postarać się o socjalne jak się malutka urodzi. Może też 500+... Wybaczcie, ale ja lecę spać, muszę odpoczywać.
 
O matulko ale naskrobalyscie [emoji2]
Firana gratulacje [emoji175]
Czy mój będzie przy porodzie ?.. nie mam pojęcia ..nie było tematu jesCze
Ja mam szczęście , bo mój na zimę kończy sezon więc jak pojawi się mały to będzie już cały czas w domu , aż do marca, kwietnia , także nie będzie źle :)
Mam pytanko .. czy mając działalność na siebie mogę mieć po porodzie jakies pieniądze z tej okazji ,czy tylko te z zusu czy tam z pracy ..?
A u mnie była wczoraj położna , na zapoznanie się :) ale fajna dziewczyna:)
W ramach podziękowania dla naszego Pieci planuje kupić kosz właśnie z herbatami i kawami albo kosz ze słodyczami bo mojego brata żona w wedliwskim sklepie pracuje ,to coś by wymyśliła .. dla mnie jest naaaajlepszy więc niech ma :)
Joasia zaciskaj nóżki ;)
Ja też aspargin biorę i dzisiaj odebrałam pewnie już ostatnie wyniki morfologii i moczu i wszystko git :) magnez i żelazo na plusie :)
Ivi o kuźwa :o A gdzie ty mieszkasz? Matko święta [emoji2] , u starszych z pół wioski razem tyle by miało [emoji23]to jak my płacimy za mycie 2 okien 50zl to ja pierniczę jakbym miała 35 [emoji23]
Kejti kurde ty no ![emoji14].. tobie wyjście ze mną to " tylko " ? , To "aż" [emoji23]
Ja o sobie nic bo już nie mam siły :( jestem padnieta :(


jestem w 36 tyg ciąży :) bedzie syn <3 , TP 11.11
 
reklama
Joasia , bo jak ty mówisz do niego "masz jakoś plan porodu " to temat znika bo on nie wie co powiedzieć bo nie wie dokładnie co miałby powiedzieć .


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Do góry