reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

reklama
Dzięki dziewczyny, musimy dać radę z tym zębami... szkoda mi go strasznie..

Milia tak idą mu 5 i to już od końca lipca a przynajmniej wtedy byliśmy na szczepieniu i pediatra tak stwierdziła ale teraz chyba się przebijają juz...

Bedemama zaraz uzupelnie[emoji6]

Keejti ja pytałam o to co mam mieć na porodówce dla dziecka i później, czy mam mieć swoją koszule do porodu i co ma mieć osoba towarzysząca, ile czasu po porodzie będzie kontakt skóra do skóry, dostępne znieczulenia, sposoby porodu w sensie czy każą lezec czy można na piłkę czy worek albo pod prysznic, odwiedziny później kiedy ile, a i czy kąpią dzieci czy nie, jak duże są sale poporodowe, a do tego ile czasu od odejścia wód mam na urodzenie, kiedy nacinaja krocze, kiedy pierwsze karmienie, po jakim czasie każą wstawać po cc, czy zdarza się że nie ma miejsca na porodówce i odsyłają gdzie indziej... nie wiem czy to ważne dla Ciebie ale ja pytałam co mi tylko do głowy przyszło[emoji2]

Milia ale ta opieka na żonę to po sn też jest?

Joasia nie zazdroszczę sytuacji z mężem... życzę Ci żeby jednak miło Cię zaskoczył i pomógł po porodzie..

Ivi wooow ile okien! Nie dziwię się że cieszysz się z nowej "pomocy domowej"[emoji6]

Keejti ja mam z pracą taka sytuację jak Ty i mi powiedzieli że dadzą mi jakieś papiery z którymi będę musiała pójść właśnie do zusu...

Milia o widzisz nie wiedziałam że można podzielić ten urlop na 2x1tydz [emoji6]

Asia chociaż to już macie ustalone [emoji6]

Firana gratulacje!!! [emoji2][emoji2][emoji2] Dużo zdrówka dla Was! [emoji10]
No i właśnie coś zaraz założymy[emoji6]

37 tc[emoji2] córeczka[emoji7] TP 06.11
 
Aob, nie wiem, czy po sn też, pewnie zależy od stanu, a tak naprawdę podejścia lekarza.

A ten urlop można podzielić na 2 dopiero od tego roku.

Powodzenia z ząbkami, oby synek się nie męczył długo :(
 
reklama
Aob dziekuje za wyczerpujaca odpowiedz:)

Nie dosc ze po porodzie i tak tyle tego to jeszcze tej papierologii tyle do zalatwiania

Firana super gratuluje!!

Jestem w 33. tygodniu ciąży <3
 
Do góry