reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2016

Asia, patrzyłam teraz na kodeks i z niego wynika że do 21 dni po porodzie muszę złożyć wniosek. DobrE że po porodzie a nie do porodu bo to jednak nigdy nic nie wiadomo. Dobrze że się uspokoiło. Niech jeszcze z tydzień dwa posiedzi maluszek.

Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
DZiewczyny- a jak to jest, jeśli chcę iść na macierzyński przed porodem? Wiem, że można nawet 6 tygodni przed planowanym terminem porodu ale co muszę zanieść do ZUS-u. Orientujecie się? Zaświadczenie od lekarza wystarczy?
 
Joasia, no widzisz, jednak razem :)

Keejti, jeśli mąż zgłosi to najpóźniej na 7 dni przed rozpoczęciem urlopu, to pracodawca musi go uwzględnić.
Ale to jest urlop ojcowski. Tacierzyński to ten, który może wykorzystać zamiast matki po pierwszych kilkunastu tygodniach macierzyńskiego, jeśli chce ona zrezygnować z urlopu i wrócić do pracy, ale nie pamiętam po ilu.
 
Po 20 tygodniach w przypadku porodu jednego dziecka.

Jestem w trakcie 35 tygodnia.
Z Polą spotkamy się ok 18 listopada [emoji253][emoji480][emoji322]
 
Już dziewczynki jestem i mogę ogłosić, że moja królewna jest już z nami.
godz. 12:05 2900g 53cm
czuję się jak to po cc. Nie jest źle, mała ssala cyca, ale bardziej żeby poczuć mamę bo na razie pokarmu brak. Jestem szczęśliwa. Narodziny dziecka to haktycznie cud.
powodzenia dziewczynki.
 
Firana ogromne gratulacje!!!
Dużo zdrowia dla Was!!!!

Który masz dokładnie dziś tydzień?
Moja koleżanka co ma problemy z ciśnieniem dziś w końcu poszła do szpitala. Ciśnienie miała 200/110. Zbili do 140/99, ale teraz znowu narosło do 171/100.

Jestem w 37 tygodniu ciąży[emoji480]tp.8.11[emoji64]
 
reklama
Firana gratulacje!!!!!! Super!!!! Duzo zdrówka dla Was!!!

Hali halo panie moderatorki co z tym nowym tematem na forum????


Jestem w 34tc, będzie syn[emoji7] tp29.11.2016[emoji4]
 
Do góry