reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2016

Ja mam alantan zielony:) ale linomag uzywalam i tez fajny

Bede mama a to nie bole w jelitach? Moj gin mowil ze takie klujace to czesto przewod pokarmowy

Mamo czworki ale ja sie nie czuje urazona:* tak tylko napisalam dla wyjaśnienia:)

Ja tez nic na razie nie planuje chyba ze po porodzie uznam ze chce to maz cos kupi.

A ja tez ciągle slodycze tylko pcham w siebie a ruszac sie nie chce. Ale lezec też nie ma jak przy Julku a jeszcze troche sie pouczyc bo w weekend do szkoly.

Ciekawa jestem jak tam firana z tego co pisala sroda czwartek czyli może juz ma maluszka przy sobie:)

Skrzat zazdroszcze wyjscia ja to tyle co z Iza do lumpa wyjde :d

O co pytalyscie w szpitalu z takich ważniejszych rzeczy? Bo my sie jutro wybieramy na zwiady.

Jestem w 33. tygodniu ciąży <3
 
reklama
Bedemama! nie zwolni się. Taki typ. Przynajmniej mi się nie wydaje. Ostatnio mówie do niego: Masz jakiś "plan porodu" jak się zacznie? Musimy ustalić. A on nic. Temat zdechł.
No nie wiem jak to będzie. W sumie mógłby go ktoś zastąpić. No nie wierze, że nie nie należy mu się taki urlop w wyjątkowych okolicznościach.

Dziewczyny... a tak w ogóle to po co jest ten wiesiołek?
 
Joasia, 2 dni okolicznościowego się należą przecież, a wypoczynkowy ma cały wykorzystany? Potem 2 tygodnie opieki na Ciebie może wziąć, a w międzyczasie na Zu, bo jak będziesz w szpitalu, to kto ma się nią opiekować? No i 2 tygodnie ojcowskiego. Chyba że nie jest na etacie?
Może trochę go nie doceniasz? Przecież na pewno przeżywa to wszystko i będzie chciał z Wami być, no taką mam nadzieję...
 
On ma urlopu w jak to się mówi... w ciul... W tamtym roku nie wykorzystał prawie nic, choć nieraz prosiłam. Dopiero na wakacjach jak nie ma studentów. Jest na etacie. Ma teraz już stałą umowę.

hihi... 2 tygodnie to mogę pomarzyć... 2 dni to chyba max co by mógł wziąć
 
Na uczelni to rzeczywiście raczej w wakacje czy jakieś przerwy, ale w takim przypadku... Przecież nikt na pewno nie będzie miał do niego pretensji, a są sprawy ważne i ważniejsze. Nie zostawi Cię chyba samej...
 
Emalkadream Zuzia urodzila sie w niedzielę rano. Przyszedl jak sie zaczęło. W poniedzialek przyszedl tyle co rano podrzucił mi dla niej butelke i na chwile po południu. No i ja już tydzień wcześniej byłam w szpitalu, wiec nie było problemu co będzie jak sie zacznie.
A jak wyszłam to siedziałam z nią sama.

Jestem w 37 tygodniu ciąży[emoji480]tp.8.11[emoji64]
 
Joasia wspolczuje bardzo, a teraz jest dwojka to juz nie będzie tak kolorowo samej siedzieć. Ja mialam podobnie jak Julek sie rodzil ale B nie mial umowy i musial pracowac . teraz mam nadzieje inaczej bedzie a wrecz nie wyobrazam sobie żeby mialo go nie byc.

Milia widze ze cokolwiek sie orientujesz. Ja nie mam pojecia po 1 co wlasnie maz w pracy na etacie moze wziac żeby jak najwiecej tego wolnego miec
A po 2 co ja powinnam zlozyc jak mam umowe w pracy do dnia porodu, gdzie starac się o jakies macierzynskie? Moze ktoras ma podobna sytuacje?

Jestem w 33. tygodniu ciąży <3
 
Joasia-Twojemu nalezy sie 2 dni urlopu okolicznosciowego, 2 tygodnie urlopu ojcowskiego plus dodatkowo moze wziac zwolnienie na opieke nad Toba.
Ja nie wyobrazam sobie zeby mojego nie bylo przy mnie w czasie porodu i pozniej po porodzie. Zalamania nerwowego bym dostala... juz teraz mam abe dni kiedy nie ma slonca i boje sie o depresje poporodowa ale mam nadzieje ze razem damy rady i po tych 2 tygodniach przejda mi humorki...
 
reklama
aaa dziewczyny w moim szale sprzątania, który mnie ostatnio dopadł, mąż sprawił mi parownicę karchera,do tego myjkę do okien (mamy ok 35 okien w domu.. z tego wiele podwójnych drzwi tarasowych więc mycia cała masa).. I jestem zachwycona!!! aaa to myje jak marzenie!! fugi sobie w kuchni wreszcie zupełnie bezwysiłkowo odczyściłam hura hura hura :D
 
Do góry