reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Hej hej ja tak na chwilkę tylko coś przekazać... póki co nie mam czasu na nadrabianie bo jesteśmy na wakacjach... nie piszcie za dużo[emoji6]

Przypominam o konkursie bo nadal jest mało chętnych[emoji6] mamy które czekają na pierwszą dzidzie mogą też wysłać zdjęcie z brzuszkiem a zgłoszenia sa tylko do jutra także dzialajcie [emoji6]

Link do: Konkurs. Przytulamy mamy.

Pozdrawiam[emoji41]
 
reklama
Witam sie po weekendzie, bylismy u moich rodzicow i zlecialo. Mamie zawiozlam szycie na cala jesien chyba :)
Dziekuje za Wasze doświadczenia odnośnie pobytow w szpitalu juz nie tak straszne wydaje mi sie to zabranie na noc aczkolwiek to ze ojciec nie moze wziac po cc to jeszcze przedyskutuje w szpitalu.
U mnie wielkimi krokami zbliza sie wazna wizyta bo to juz jutro. Dowiem sie co z lozyskiem i jaki plan dalej. To wizyta u tego samego specjalisty co Iza z nim miala przygody, nasz lekarz do niego kieruje ale mam nadzieje ze juz bedzie ok po tych akcjach.

Mamo 4 wlasnie chcialam powiedziec abys poszukala na bb napewno dziewczyny doradza co jesc a moze i do diabetologa warto isc, w kazdym razie powodzenia, ja nigdy przy zadnej diecie nie wytrwalam wiec podziwiam.

Z okazji wizyty u mamy stanelam na wage i 69,3 to już zaraz 70 a tak sie boję ta granice przekroczyc

Napisane na LG-D405 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aob, udanego urlopu :)

Keejti, kciuki za wizytę, oby lekarz był dziś bardziej przystępny, w razie czego zrób aferę jak Iza, ale mam nadzieję, że dodatkowe nerwy nie będą konieczne i że lekarz właśnie Cię uspokoi...
A wagą się nie martw, szczuplutka jesteś i wysoka, to zupełnie inaczej niż jak ma się 70 kg poniżej 160 cm... Pewnie od początku przybyło Ci zaledwie kilka kg :)
 
I po długim weekendzie. Czekam na paczki z ciuszkami ktore zamówiłam. Wizyta dopiero za tydzień i też się zastanawiam ile dzidzia waży. Czy wszystko ok.

Napisane na GT-I9105P w aplikacji Forum BabyBoom
 
I ja też już w domu. Weszłam na wagę i bez zmian 67,9kg. Ufff :) też sie boje 70 ;-P
U mnie teraz będzie nudno, wizyta dopiero za miesiąc dostałam pierwszy raz zwolnienie na 4 tygodnie. usg 3 trymestru mam dopiero 32t tj 22 września.
Stronka z ładnymi rzeczami mi dziś wpadła w ręce: Link do: Sklep - Makaszka - Kolorowo do snu akurat mają jakąś letnią wyprzedaż. może którejś z Was się coś spodoba.
 
Czesc Dziewczyny :)
Tez bede listopadowa mamusia, w zwiazku z tym mam pytanie, czy dlugosc szyjki macicy (27 tc) 3 cm ok czy malutko??

Pozdrawiam, zycze milego dnia :)
 
reklama
Hej,hej:-)

Kejtii-moze pan doktor mial wtedy zly dzien ;-) gorzej jak sie wkurzysz na to jego spoznialstwo ;-)oby jutro juz wszystko bylo ok :-)
Ja na wadze mam juz prawie 10 na plusie ale pocieszam sie ze od zeszlego tygodnia nic nie przybylo wiec moze wreszcie stanie w miejscu. Ale teraz nie chce sie waga przejmowac. Zaczne po porodzie ;-)

EmKa- ciuszki tez tak na mnie dzialaja :-D

Dzisiaj obudzil mnie straszny bol nog na wysokosci bioder brrr. Ale to dobrzr przynajmniej jedno pranie juz nastawilam nasze a kolejne nastawie ciuszkow dla malego.

Dzisiaj czytalam o zrostach po cc ktore moga miec wplyw na kolejne ciaze. I doszlam do wniosku ze sama nie bede nalegac na cc. Jak ktorys lekarz skoeruje to protestowac tez nie bede.

Wczoraj rejestrowalam sie w niektorych programach dla przyszlych mam i bede czekac na probki produktow. Ciekawe czy cos przysla;-)

Milego dnia dziewczyny :-)
 
Do góry