reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2016

Emalka tak maile w pierwszej kolejnosci:) ja jeszcze na family service sie zarejestrowalam i dostałam pelnowymiarowe kosmetyki emolium ponoc co jakis czas jest kolejna tura konkursu i losuja sporo osob. Oh milia zebym ja się suszonymi bananami objadala a nie ciastem. Wrocilam od mamy standardowo z zapasami

Napisane na LG-D405 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Keejti, one mają ponad 500 kcal w 100g, także wiesz... A zjadłam paczkę 250g w 2 dni...

Em Ka, pewnie trochę się odwodniłaś wcześniej, a teraz nadrobiłaś, więc może to nie jest tak, że przytyłaś te 10 kg, tylko uzupełniłaś również płyny.
Ja dziś zauważyłam 3 rozstępy na brzuchu :( Po pierwszej ciąży nic nie miałam... hmmm, zaglądam teraz pod koszulkę i nie ma nic, może to były jakieś zagniecenia... Muszę się dokładnie obejrzeć i smarować regularnie, bo na razie od przypadku do przypadku.
 
Dziewczyny, czy jak lezycie dluzszy czas na boku i odwrocicie sie na plecy to czujecie takie deliktane jakby ciagniecie/pobolewania brzucha przez kilkadziesiat sekund?
 
Princeseczka ja cZuje, a czasami nawet skurcz w dole brzucha. Najgorszy dyskomfort cZuje usiłując się obrócić z jednego boku na drugi, mam wrażenie wtedy jakbym niedawno upadła biodrami na beton i była obita.
 
Milagros-ten bol "obicia" tez znam. Dzisiaj rano mnie wlasnie to obudzilo bo wtedy to juz w ogole nie moglam lezec bo po obu stronach bolalo.
A zmieniajac pozycje robie to wolno jak babcia. Jak leze na plecach to podnosze sie do siadu i dopiero wtedy na bok. W nocy kilka razy tak sie przewracam
 
A ja znów z pleców turlam się na bok i dopiero wstaje hehehe :-) jak leżę biodra mnie nie bolą, dopiero jak usiluje się obrócić i podpieram się na łokciu i duży nacisk idzie wtedy na biodro. Albo jak leżąc na boku delikatnie odchyle się w tył. Dobrze ze w piątek mam wizytę to zapytam,a i do ortopedy się wybiorę ale dopiero ma wolne we wrześniu :/
 
Ale dzisiaj uzylam
1f61e.png
wstalam rano z lekkim bolem gardla, ale do przezycia , a pozniej przy sniadaniu taki skurcz z bolami krzyzowymi przez 15 min bez przerwy
1f615.png
juz zaczelam zastanawiac sie co sie dzieje i ze wszytskiego do szpitala nie mam a w sumie prawie nic
1f603.png
no i mierzylam goraczke ale niby 36.8 ale czulam w srodku ze nie dosc mnie tzresie to jeszcze goraczka w srodku wzielam apap i m mi poszedl po jakies tabletki do sania dla ciezarnej i ciut mi lepiej ale wymeczylo mnie to cos konkretnie

No i teraz mierzylam temp z pol godz temu i bylo 37.7.... jak mi przez noc nie przejdzie to jutro gdzies chyba pojde tylko nie wiem gdzie gin ? internista czy ip ? :(

Sorki ze tak o sobie tylko ale malo siedze dzisiaj na forum z powodu tego samopoczucia :(
 
Martini nie wiem co Ci poradzić, ja tam pewnie gnalabym na IP odrazu ze względu ma ten bol krzyżowy. Gorączka w ciazy tez niedobra.


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Gdzies wyczytalam ze moga pojawic sie skurcze BH na tym czy wczesniejszym nawet etapie - wiec zgonilam na to , bylam potem slaba , ale jakos doszlam do siebie tyle o ile fizycznie. Wypilam sok malinowy, grejfruta , ktory zawsze mi pomagal na przeziebienia, teraz wzielam apap no i zobaczymy jutro co bedzie :(
 
Do góry