reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2016

Keejti, nie doczytałam, w takim razie kciuki na jutro;)
5 kg to malutko, po porodzie będziesz mniej ważyć niż przed ciążą ;) Chciałabym mieć taki wynik, ale wczoraj obżerałam się cały dzień suszonymi bananami...

Jeszcze nic nie mam popranego i przygotowanego, dalej nie przejrzałam co mam, czego nie... Ale zamówię chociaż koszule do szpitala i część wyprawki aptecznej.
 
reklama
Cześć Agatek. Taka szyjka to na styk. Lepiej nie szaleć i kontrolować. Ja na ostatniej wizycie miałam 2,9 i gin kazał mi leżeć ile sie da.

Princesseczka warto sie rejestrować. Z tych firm co robią obiadki to przysyłają słoiczki jak już dziecko wchodzi w wiek wprowadzania. Pierwszą marchewke dostałam razy 3 :-)
Hipp przysyła też kupony zniżkowe na różne swoje produkty do rossmana.
No i program Rossnę to fajna sprawa jeśli ma sie blisko rossmana.

No i ja przez potencjalne zrosty też bałam sie cc, ale teraz to niech będzie co bedzie.

Milia ja musze też dokupić koszule. Poprzednio kupilam 3 z Italian Fashion, ale dwie z nich to jakieś ogromne wyszły i te otworki na piersi mi nie leżą (i teraz gdzieś w piwnicy "zimują"). Trzecia to rozpinana przez środek i jeszcze ze dwie właśnie takie zamówię.

Jestem w 28 tygodniu ciąży
 
Joasia, ja też rozpinane z IF :)
Tak, Hipp i Bobovita jeszcze przysyłają słoiczki, z Hippa chyba nawet sporo tego było, jeszcze jakieś łyżeczki, ale nie używałam, bo za szerokie dla nas były.
 
Czyli programy gdzie można coś otrzymać to bebiko,bobovita,hipp,enfamil, bebiprogram? Ktoś dodać coś jeszcze? Ja zapisałam się do pampers Ale jeszcze nic nie dostałam od nich. Poza mailami z kolejnymi tygodniami ciazy.

Jestem w trakcie 27 tygodnia
Zaczynamy 3 trymestr :-)
 
Emalka, od pampersa nigdy nic nie dostałam i wypisałam się, bo mnie wkurzały te maile ;)
Z enfamilu też nie kojarzę, żeby coś przysłali. Ale może losowo wybierają, nie wiem.
 
Piszecie o wadze ja sie załamałam nie waga a tempem , najpierw straciłam z 58 do 52, a teraz mam 62 i to wychodzi 10 kg w 2 mce na szczęście odpukać jeszxze rozstępów brak bo waga waga ale tego sie najbardziej boje


2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
Ja sobie dalej leżę i czytam książeczki jak tak dalej pójdzie to cała bibliotekę pochłone, a w międzyczasie szukam wymarzonego wózka.

Szyjka 3 cm jest w normie, mój powiedział ze poniżej 2,5 jest powód do zmartwień, ja mam 2,2 dlatego jestem uziemiona.
U mnie waga teraz 6+ w pierwszej ciąży przybyło 12kg ale udało sie jakoś zrzucić, najzabawniejsze jest jak wychodzisz ze szpitala z takim samym brzuchem prawie z jakim przyszłaś[emoji51]. Rozstępy już mam po pierwszej ciąży wiec jakoś mam na to luz przyzwyczaiłam sie i tez wyszły właściwie zaraz przed porodem i zaraz po, a byłam taka zadowolona w 9 miesiącu ze mi sie upiekło.
Co do cesarki to co ma być to będzie ja bym nigdy sama nie naciskała na taki zabieg, znajomi lekarze już nie raz mi mowili ze to jest poważna operacja, przecięcie wszystkich powłok brzucha i naprawdę nie rozumieją dziewczyn które o to zabiegają nie zważając na powagę zabiegu. Jak jest konieczność to wiadomo ale tak samemu z siebie to odpada.
Co do tych programów to muszę zobaczyć jakieś słoiczki sie przydadzą zawsze, bo kosmetyki dla dzieci sa przereklamowane i im mniej tym lepiej zważywszy na ich składy i niepotrzebna chemię od urodzenia.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Skrzat na ostatnim USG miałam szyjkę prawie 6cm, wiec jak dla mnie 2,5-3cm to mało. Dla jednego lekarza to bedzie norma a dla innego z pewnością nie.

Emalka z pampersa dali mi kod na zakup pieluszek na agito, chyba 10%, ale nawet nie opłacało sie wykorzystywać.


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Emalka ja dostałam z bebiko ten termofor, z hipp dostałam emblemat na auto jedzie z nami dziecko na przyssawki, próbkę chusteczek, książeczkę o wyprawce i teczkę na dokumenty maluszka ;-)
Z pampersa nic nie dostałam.
Za to bardzo często korzystam z karty rossne. :)

Em ka ja na początku przytylam 3pozniej przez dwa miesiące 1.5a później przytulilam 4 w miesiąc hehehe,
Obecnie mam 10+ a 70 pewnie za tydzień dwa przekrocze, tych 70 sie nie boje ale nie chcę przekroczyć 16kg i rozstępów się boje, niestety zrobiło mi się dużo na tyłku i tylko tam :(

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Do góry