reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

No mechanicy nie sa powazni... my kupilismy samochod zima gdzie szumialo kolo. Sprzedajacy mowil ze to przez to ze opony zimowe to.nalewki. wiosna kupilismy opony a kolo dalej szumialo moj stwierdzil ze to lozysko. I tak 3-4miesiace jezdzilismy z rozwalonym lozyskiem ktore rowniez moglo skutkowac urwaniem sie kola. Ale ludzie sobie nie zdaja sprawy z sytuacji ukrywajactakie usterki
 
reklama
Kejti ja czasami robie hennę sama czarna, a czasami dodaje trochę brązu. Ale mimo ze jestem blondynka to sam brąz mi nie bardzo pasuje, najlepiej mi w czarnych brwiach.

Mamo4 dziwne to Twoje laboratorium ze nie chcą robić obciążenia glukoza bez zlecenia. Ja byłam, powiedziałam jakie chce badania i to mi zrobili, żadnego kwitka od lekarza im nie dawałam. Płace wiec musza zrobic.
Pierwsze pobranie miałam z żyły.

Martusia mnie ktos ostatnio mowil, ze w 28tc dzidzia juz sie układa jak do porodu, bo miejsca coraz mniej. Moj narazie wariuje i raz kopie na dole, raz na gorze.

Co do kosmetyków to ja w ciazy maluje sie tylko na wyjścia, paznokci nie maluje, w pierwszej ciazy wytrzymałam do 3trym z odrostami, teraz tylko do drugiego.

Moj niedługo ma urodziny. Juz wymyśliłam co mu kupie - maszynkę do strzyzenia, bo on goli sie ma króciutko, a ta co mamy to juz staroć. Moze ktos cos polecić? Jaka firma robi dobre maszynki?


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Nika chodzi o taką do włosów? My mamy jakieś badziewie, ale mama ma Philipsa i jest super, ale kiedyś miała inny model Philipsa (prezent) i była tragedia...

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
Tak właśnie taka do włosów, zeby dobrze cięła, nie ciągnęła i nie psuła sie. Przekalkulowalam, ze przy trzech chłopakach w domu to bedzie dobra inwestycja, a i prezent bede juz miała z głowy.


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Nika super inwestycja :) ja też muszę mężowi kupić jakąś lepszą bo ta co ma to nadaje się do golenia Brody i to też nie zawsze. Na kiedy potrzebujesz wybrać?

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
Nika my mamy babyliss taka ladowana bezprzewodoa ale nie bede specjalnie polecac bo jakos ostatnio szybko sie rozladowuje i wycina dziury .moze dlatego ze stara juz jest.wlasnie sie nie pochwalilam ale wycielam mojemu wczoraj dziure na srodku i nie jest z tego zadowolony ;d

Napisane na LG-D405 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Miła ja jak wyczytam ze nie mogę to nie stosuje wróciłam do sztucznych , a tak na prawdę na mnie olejek rycynowy działał tak samo jak te odzywki :)

Katerineczka tez wymiotowałam kilka dni temu i zdarza sie ze mnie mdli... Ale wróciłam do duphastonu wiec to moze byc spójne . A czkwake to chyba łatwo rozpoznać bo równo przez jakis czas podskakuje :) teraz mieliśmy moze ze 2 razy a z Nikosiem miałam mega czesto.

Aob to udanego urlopu!:)

A wyobraźcie sobie ze mój mały odkąd chodzi do przedszkola to musze go budzić bo przeciez mozna pospać :)

No my tez oddaliśmy wczoraj auto dzis odebraliśmy ze sprzęgłem i łożyskami to mowia ze koła nie takie łożyska sa ok , ale wymiana sprzęgła i koła dwumasowego nas mega szarpnęła ...




2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
Em ka dwumasa to ładny wydatek, cieszę się że u mnie jej nie ma :)

Co do odżywki na niej nic nie pisze,na necie też, składnika tego na jaskrę też nie ma. Ale sobie odpuszcze. ;)

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
Muszę ja mieć do konca tygodnia, wiec w poniedziałek wypadałoby zamówić.
Moj sobie ogolił pol głowy ostatnio i maszynka odmówiła współpracy hehe, musiał ja rozbierać czyścić i kombinować zeby zadziałała i mógł ściąć resztę.


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Hejka dziewczyny.
Widzę tydzień walki z usterkami samochodowymi mamy. Ostatnio , chyba 3 dni temu wracając z zakupów z córką złapałam kapcia. Zanim usłyszałam , że coś mi koło chlapie to już było po oponie. Niestety u wulkanizatora okazało się, że obydwie tylne są do wymiany
Wymiary opon mamy nietypowe 235/18/45 to i koszt też nietypowy bo 1000zł za dwie.Drogo mnie kosztowała wycieczka do biedronki;-) ;) ale przynajmniej fajny tornister Star Wars na kółkach synkowi tam za 60 zł kupiłam;-) ;)

Wprowadziłam już wczoraj dietkę cukrzycową i dzisiaj już trochę lepiej bo poranny cukier 92, także nie najgorzej. Tylko mam wrażenie, że mały zrobił się przez to jakiś bardziej leniwy i mniej kopie. Może wcześniej cukier go pobudzał, a teraz brakuje dopalacza i odsypia wcześniejsze harce. Tylko co ja mam jadać na obiad, jak mąki nie wolno, ziemniaków nie wolno, makaronu też nie bardzo, chyba , że al dente(fuj), ryżu białego też nie bardzo... Kojarzę, że któraś była dietetykiem, może ktoś by chciał pomóc koleżance i doradzić bo na samych rybach i ciemnym pieczywie to długo nie pociągnę. Teściowa niby też ma cukrzycę ale okazuje się, że jej wiedza na ten temat jest zerowa bo zawsze mi trąbiła, że to po śmietanie , którą dodaję do zupy ma wysoki cukier, a śmietana ma indeks glikemiczny zero, a mąka , którą ona zupę zabielała ma aż 85.

Myślę czasem o tych dziewczynach, których już tu z nami nie ma, bo straciły ciążę. Wiecie, że to już dobrze ponad 2 miesiące jak Lilith odeszła z wątku? Ciekawe jak się ma...
Zerknęłam na wątek kwietniówek z nadzieją, że może którąś z byłych lispadówek tam teraz urzęduje i faktycznie znalazłam. Samotnaja jest teraz kwietniową mamą:happy: Korciło mnie , żeby pogratulować, ale nie wiem, czy ona tam pisała o stracie więc się nie wtrącałam.
 
Do góry