reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Joasia gratuluję przebrniecia przez glukozę ;)

Milagros policzyłam odstępy od czkawek ;) tak około 5 sekund. Ja odżywki tez byl nie używała

Kejti to nie do końca tak, te odżywki posiadają składnik który w rzeczywistości jest lekiem na jaskre. To jest tym przeciwskazaniem w ciąży.

We wszystkich preparatach typu RevitaLash substancją powodującą wzrost i zagęszczenie rzęs jest Bimatoprost i jego inne "odpowiedniki" to na przykład Dechloro Dihydroxy Difluoro Ethylcloprostenolamide, Isopropyl Cloprostenate, Trifluoromethyl Dechloro Ethylprostenolamide, 17-Phenyl Trinor Prostaglandin E2 Serinol Amide, Methylamido Dihydro Noralfaprostal .

Mila sprawdź czy coś takiego jest w tej wibo
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziękuję Katerineczka, wydaje mi się że nie , ale jutro sprawdze skład dokładnie na stronie producenta, ale z tego co się orientuję te tanie odżywki nie mają tego skladnika.
Najprościej kupię olejek rycynowy, ten chyba można?

Więc u mnie to nie czkawka :( bo brzuszek podskakiwal w odstępach 1-2sekundy :) nie wiem co to było.. zapytam lekarza może coś podpowie :)

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
Milagros twój może mieć szybszą czkawke, mi się wydaje ze to i u Ciebie tez to :) mój chyba z 4 razy dziś miał :)

Dziewczyny czy Wam też wracają mdłości? Bo mnie coś znowu meczy od kilku dni, najpierw myślałam że to od globulek pimafucin ale chyba nie powinno to tak działać. Teraz juz nie stosuje a dalej mi niedobrze...
 
Katerineczka ja mam masc pimafucin i nic mi po niej nie było.

Ale mdłości mam okropne ostatnio, a ogólnie wcale nie zniknęły do końca ;) wstaje taka głodna i jak nie zjem to mnie szarpie, a jak zjem to znow mi nie dobrze po jedzeniu ..

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
Ja to nawet paznokci nie maluję [emoji3] ale wiecie... ja jestem z wykształcenia chemikiem. Jak widze studenki w ciąży u nas na wydziale to zastanawiam się, gdzie one mają głowę. Ja do męża laboratorium w ciąży nawet nie wchodziłam, bo chemia organiczna i tworzywa sztuczne to najgorsze co może być.
Teraz to nawet składy podkładów sprawdzam, choć przez wakacje praktycznie nie używałam. Takie skrzywienie zawodowe [emoji16]

Jestem w 28 tygodniu ciąży
 
Witam z rana [emoji2] nie śpimy już dobre 1,5h [emoji23] mlody chyba powoli przygotowuje mnie na bezsenne nocy przy jego siostrze [emoji23]

Asia ja w pierwszej tez nawet paznokci nie malowalam teraz to robię ale nic więcej..no i tylko oczy maluje jak wychodzę z domu a tak to tylko naturalnie [emoji6]

Katerineczka ja mam mdłości ale przez zgagę... tak mi podchodzi do gardła że az się duszę i ciągnie mnie na wymioty [emoji20] i to już jest na porządku dziennym niestety...

Ja już robię pranie... mąż ma dziś ur ale prezent dostał już dawno a teraz odsypia nocke i tak pewnie do 15-16 będzie spał poki go nie obudzę...
A i nie chwalilam się ze jedziemy dziś na wakacje do rodzinki nad morze a ja NIC a nic nie mam przygotowane[emoji52] i z racji że moj śpi to wszystko na mojej głowie ehhh...
 
Witam dziewczyny.
Jejku ja mam czwórkę dzieci i jak słowo daję nie przyszło mi do głowy sprawdzać składu kosmetyków. Człowiek się całe życie uczy. Korzystam z kosmetyków pełną gębą i nie tylko;-) ;) Balsamy, kremy , podkłady , pudry, Cienie, tusze, szminki, farby do włosów. W pewnym wieku to już niestety nie jest tylko kwestia wyboru ale bardziej konieczności:laugh2:

Tak zmieniając temat to siedzę sobie właśnie w laboratorium po wypiciu glukozy i wszędzie czytam, że pierwsze pobranie powinno być zrobione z krwi żylnej a mi z palca pobierają. Myślicie że to jest prawidłowe? Miałam 5.5 czyli ok. 99. Babka w labo mówi że takie cukry to raczej dietą się ogarnia. Insulinę wprowadzają dopiero przy wartościach powyżej 120-130.
Teraz nie wiem co z tym dalej zrobić. Wizytę u giną mam dopiero za miesiąc bo idzie na urlop i chyba uderzę do internisty.
Mdli mnie strasznie po tym swinstwie.
Miłego dnia dziewczyny.
 
Mamo4 mi najpierw z palca zmierzyli cukier by sprawdzić czy można podać glukoze i potem już pobranie przed wypowiem i dwa kolejne co godzinę.

Jestem w trakcie 26 tygodnia
 
reklama
Keejti dzięki[emoji6] mam nadzieję że przespie podróż i Niko też [emoji2]

Mama czwórki ja miałam jak emalka pobierane ale na czczo z palca miałam 84 a z żyły 83 więc myślę że to żadna różnica i może dlatego w Twoim lab robią tylko z palca.. powodzenia tam [emoji6]


Dziewczyny zapraszam do konkursu, w którym można wygrać laktator aventa, butelki i jakieś chusty do karmienia [emoji2] nagród jest duzo a chętnych podobno mało, więc są duże szanse [emoji2]

Tutaj macie link:

Link do: Konkurs. Przytulamy mamy.
 
Ostatnia edycja:
Do góry