reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Joasia dobrze że wynik dobry :)

Ja kiedy wizytę mam to pamiętam, ale nigdy nie pamiętam na która [emoji14]

Byłam dziś na mieście załatwiać resztę spraw ze zmianą danych, został mi jeszcze ZUS. Ale to już po niedzieli.
I normalnie nogi mi w dupe wchodzą.

DziewcZyny w rossmannie jest promocja na bephanten baby extra 30gram za 19,99. Opłaca się ?
Już spojrzałam ze nie ;)
 
reklama
Aob specjalnie wybrałam to laboratorium w szpitalu na drugim końcu miasta, żeby się wygodnie rozsiąść, bo wszytkie badania robie zawsze gdzie indziej.

Milagros ja to bepanthen zawsze kupowałam przez allegro.

Jestem w 28 tygodniu ciąży
 
Emka podala link do tej strony "sroka o" i siedze od godziny i wszystko analizuje :)

Joasia powiedz mi te chusteczki co mowilas z babydream maja blekitne opakowanie i tylko zolty znaczek (zapomnialam co na nim pisze) ?
 
Dziewczyny mam takie pytanie, jak to jest z odżywkami do rzęs w ciąży? Kupiłam dziś z wibo, bo wiem że long4lashes nie wolno tak jak revitalash, ale teraz to się zastanawiam czy taka z wibo można używać... na necie nic nie ma. :( Wie coś któraś?

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
Lepiej chyba nie stosować. Zbyt duzo chemii jaką stosujemy to też nie dobrze dla dzieciątka. Ja tez stosowałam przed ciążą long4 i oddalam siostrze. Musimy przetrzymać jeszcze 3mce potem jeszcze wyzeczenia zwiazane z karmieniem i z górki :)

Napisane na GT-I9105P w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Joasia mysle ze spokojnie przeciez tam ci nic nie przeniknie ja uzywam jakiejs no name białej.a nawet nad long4lashes myślałam , informacja jest taka bo przeciez nie robia badan na ciezarnych.

Ja dzis dzien taki w biegu ze nie bylo kiedy sie zatrzymać. Zrobiłam sobie ta henne .maz mi kupił dalia w kremie czarna. Ale wydzli bardzo ladnie i robiłam tylko chwilke i ciekawe ile sie bedzie trzymac

Napisane na LG-D405 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry