reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Witam się dziś w południe...

Wczoraj coś chyba zbyt aktywnie spędziłam dzień i źle się czułam wieczorem.. dziś też w sumie nie najlepiej ale zamierzam poszukać mojej listy z wyprawka co robilam w pierwszej ciąży i ogarnac co potrzebuje jeszcze..

Wózek dostanę od szwagierka w spadku ale nie pamiętam nazwy nawet.. wiem że jest czerwony [emoji6]

Ja też oglądałem ten film wczoraj (w pierwszej ciąży oczywiście też hehe[emoji6]) i przeżywalam wczoraj to poronienie, bo i u mnie było dość niedawno, ale przy tym jak Lopez adoptowala tego murzynka to wyłam jak bóbr [emoji23] a że mój zaczął się ze mnie śmiać to było jeszcze gorzej...

No a więcej nie pamiętam ehhh...
 
reklama
Ja niestety nie oglądałam :( mamy gościa i niestety nie mogłam sobie pozwolić na ten film :( A dziś nie wiem o której jedzie więc zostaje mi później online :)

Katerineczka dziękuję za odpowiedź, uspokoilas mnie bo już myślałam że narobie jakiegoś bałaganu i organizm zglupieje. :)

Co do siku, ja potrafię iść w nocy nawet 7razy :/ A czasami jak dziś dwa. Ale ostatnio więcej pije, ciągle mam sucho w ustach wiec to to, plus mała która ostatnio kopię w pęcherz jak szalona ;)

Aob fajnie, że wózek bedzie :) oszczędzaj się :*
 
Aob66 mi się tez najbardziej podał ten moment adopcji :) a z wózkiem ekstra :)
U mnie prawie w ogóle nie ma małych dzieci, no jeden niemowlaczek wiec wciąż użytkuje i nie mam skąd dostać niczego

Milagros wróć spokojnie do swojego trybu brania i bedxie oki, wiem z doświadczenia ze najgorzej właśnie bierze się dawki które zmieniają się w ciągu tygodnia. Ja bardzo lubię stałą dawkę przez cały czas. Teraz np mam 125 3 razy w tygodniu i 100 4 razy w tygodniu, i rozwiązałam w ten sposób ze poniedziałek środa i piątek ta wyższa dawka, więc rano jak biorę przypominam sobie jaki jest dzień tygodnia. Ale w ciąży i to mi się myli hehe.
Najważniejsze żeby nie pominąć dawki (chociaż i to mi się zdarzylo). Podobno jak 3 dni z rzędu nie bierze się leku to jakby zaczynało się od początku, no ale nie wiem jak jest naprawdę. Teraz np przy tej glukozie w ogóle nie wzięłam. Wróciłam szybko zjadlam no i juz wtedy wyszłam z trybu i zapomniałam. Bardxo ważne żeby po wzięciu leku nie jesc od razu. Na ulotce pisze chyb 30 min mi lekarka mówiła ze minimum godzinę. Ja jeszcze robie tak ze jak budzę się na siusiu to biorę a potem mam jeszcze drzemkę wiec wychodzi dłużej ten odstęp.
 
Mi właśnie lekarka mówiła żeby była godzina odstepu, ja mi się udaje jest czasami nawet 2,a czasami czekam tylko te 30min bo mnie szarpia mdłości :(

Nie pominęłam żadnej na szczęście ale pomyliłam się, zaznaczylam sobie na kalendarzu co i kiedy i w razie wątpliwości bede zaglądać :)
 
Oglądam, brat pojechał :D akurat cameron upadła pod budka z jedzeniem :)

Byłam na spacerze z psem, nie długim bo może 30-40minut bardzo wolny spacerek, pod koniec wracałam z płaczem, brzuch mi się zrobił twardy jak kamień, nacisk na krocze, jakbym mogła to bym wracała zgieta w pół :( wzięłam magnez, dodatkową luteine i paracetamol bo z tego wszystko dostałam migreny :/
 
Milagros uważaj na siebie. Na spacery się jeszcze nachodzisz. Mnie w poprzedniej ciąży właśnie na takim etapie zaczęły się bóle i ciągnięcie brzucha. Teraz tego nie mam, bo leże, ale jakbym nie leżała, to założe się, że też bym wracała z bólem ze spaceru.

Film oglądałam jeszcze raz, bo coś trzeba robić...
 
Joasia wystraszylam się, nie mało.. ostatnio mam problemy ogólnie z dłuższym niż 10min spacerem, i jest coraz gorzej. Po niedzieli pójdę znów do ortopedy może już będzie, a do swojej idę za dwa tygodnie, do tego czasu będę się oszczędzać. Miałam wrażenie że mała próbuje wyjść już :(

Film też oglądałam oczywiście się popkalam jak zaczęły rodzić i dostały maluszkow i przy adopcji. Mąż się bal patrzeć nawet na porody :)
 
reklama
Netta pięknie to opisałaś ;)

A wiecie ze ja chyba nie widziałam tego filmu ... Albi jak zwykle nie pamietam :)

Z sikaniem fo chyba kwestia dawania po pęcherzu min bo jak był pośladkowo to latałam xo chwila teraz wstaje w nocy raz Gora 2 .

Milka umów sie na wizytę do gina ja mam takie odczucia teraz z rym ze mnie wystarczy spacer do łazienki a wczesniej nic nie miałam a szyjka sie i tak skracała ... Jesli masz takie dolegliwości to warto to cześciej kontrolować. Na sali ze mna wyładowała dziewczyna ktorej tez brzuch twardnial tez listopad termin i wyszła z krążkiem tez .


2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
Do góry