reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Milagros spokojnie nie raz mi się takie pomyłki zdarzały :) nawet w tym tygodniu.

Ja biorę ten magne b6 ma taki owalny kształt, ani mały ani duży ale połyka się bardzo dobrze.

Ja tez oglądałam ten film razem z Wami ;)
 
reklama
Joasia1986 te porody był najlepsze :-)
Przez to wszystko aż przyśniło mi się że rodziłam :-)
Zaczęłam łykać magnez po 2 tabsy 2 raxy dziennie i nie wiem czy to fakt ale zaczęłam siusiac jak szalona, w nocy wstawalam 4 razy gdzie wczesniej zdarzało mi się to raz. Myslicie że to ma jakiś związek z magnezem? W tym że reguluje płyny w oraganizmie ?
 
Koalka-ja tez czesciej siusiam i w nocy sie budze na siusiu, ale nie wiem czy to mg czy maly na pecherz uciskajacy.
Swoja droga musze zwiekszyc dawke bo jak sie przeciagam to skurcze mnie lapia. Teraz biore 3 tabletki Asmagu a chyba zaczne 6
 
Tonchyba inna przyczyna mojego moczopędu:-)
Na początku sikałam jak sikawka co 5minut. Pozniej po 4 miesiącu poczułam ulgè bo dziecko podniosło się a teraz znów jest nisko.
 
reklama
Do góry