reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Koalka ale Ci się udało;) ja myślę że Ty właśnie o foteliku mówisz. A raczej napewno

Ja też chcę troszkę koszta zminimalizować ale nie kupować całkiem byle czego bo to nie ostatnie dziecko i co kupię to się przyda na przyszłość ;)

Linka moja mama przez jakiś czas mnie i siostrę (rok i 4 mies różnicy) ubierala tak samo albo to samo tylko inne kolory i obie tego nie lubilysmy :)
 
reklama
Hej dziewczyny.
Temat żylaków na tapecie. Ja niestety też je mam i to dość zaawansowane , w różnych miejscach. Po porodzie będę musiała pomyśleć nad zabiegiem usunięcia ich, przynajmniej tych w dolnych partiach nóg. Podobnie jak inne dziewczyny biorę Cyclo 3 Fort. W ogóle tych tabletek mam tera strasznie dużo- antybiotyk, Pregna, Pregna Dha,Żurawina w tabl., Cyclo, Acard i do tego 2 tabl. Asmagu. Najgorcze przejścia mam z Asmagiem bo te tabl. nie dość, że są spore to na dodatek jakieś kanciaste i ciężko mi przechodzą. Jest jakiś Magnez w postaci małych tabletek lub kapsułek? Orientuje się może któraś?

Netta- u nas jednym sposobów na kolkę synka , poza herbatką, ciepłą pieluszką na brzuszek była włączona suszarka do włosów, także potwierdzam, że szum uspakaja.

Kupiłam maszynę i próbuję coś tam szyć, idzie mi to na razie jak po grudzie niestety. Żal mi było 500 zł na nówkę i kupiłam używkę Brother na 100zł, ale coś mi się wydaje, że to albo nie jest to najlepsza sprzęt albo ze mnie bardzo marna krawcowa- "Złej baletnicy przeszkadza rąbek spódnicy":laugh2: No nic nie poddaję się na razie, a że pogoda barowa to siedzę w domu i uczę się twardo szycia.
 
Mama-czworki wpadłam tu na moment i odniose się tylko do magnezu. Sama nie umiem połykac duzych tabletek i znalazlam magnez z małymi tabsami ale ciężko go dostać. Załączam zdjęcie. Sa mini lub ewentualnie miałam magnez w proszku na język rozpuszczalny.
 

Załączniki

  • magnez-vit-b6-60-tabletek-polski-lek.jpg
    magnez-vit-b6-60-tabletek-polski-lek.jpg
    15,1 KB · Wyświetleń: 61
Mamusia no magnezu niestety do końca ciąży na pewno nie wystarczy :) to zapas na niecałe 2 miesiące :-D ale może za 2 miesiące już zmniejszę dawke.
Koalka ja go biorę 3 razy po 2 tabletki :-D i mój to wersja "mama" czyli troszkę mniejsza od standardowej.
No i tak w ogóle to ważne jest w jakiej formie jest magnez, bo taki tlenek magnezu lub węglan nie jest tak dobrze przyswajalny jak chelat, mrówczan czy cytrynian. Warto patrzeć na szczegółowy skład.
 
Oglądacie na jedynce "Jak urodzić i nie zwariować". Co ciążę mnie to prześladuje. Po poronieniu wyłam na tym jak bóbr jak był wątek tej co poroniła, potem byłam jak ta co tragicznie przechodziła ciążę no i jakby mi to wywróżyło, bo jak u niej skończyło się cesarką choć strasznie chciałam sn, a ta ciąża gdyby nie leżenie byłaby jak u Cameron Diaz, do póki się nie połozylam było dość aktywnie.

Jestem w 27 tygodniu ciąży
 
Hihi ja też ogladam to :-) zobaczyłam tytuł i zostawiłam na tym kanale, to chyba obsesja że wszystko ogladam co związane z ciążą i dziećmi.
 
reklama
Dziewczyny te które biorę eurytox, powinnam brać na zmianę 75 i 50, czy to duży problem jeśli się pomyliłam i dwa dni z rzędu wzięłam 75?
 
Do góry