reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Dzień dobry

Linka ja w czwartek robiłam paznokcie sobie sama bo mam zestaw i też mi to od razu lepiej było a zwłaszcza później jak już wrócił mój i sam zauważył i mi mówi że fajne te paznokcie zrobiłam ;)

u mnie też dziś pogoda nie fajna, deszczowa ale przynajmniej chłodno się zrobiło

co do obaw jeszcze to może to nawet głupie jest ale wiecie co ja się obawiam też, że mój mnie już tak nie będzie kochać bo przeleje swoją miłość na dzidzię, on tak bardzo czeka na to dziecko
 
reklama
Hej :-)
Ja też wczoraj byłam zrobić sobie hybrydy, miesiąc czasu miałam przewy i nosiłam swoje pazury ale łamaly się niesamowicie i przeszkadzały mi ciagle nierówne. W końcu nie wstydze się swoich dłoni.
Co do wyprawki to może i za wcześnie bo ja dopiero 25 tydzień ale znalazłam okazje na internecie kobietka która mieszka 50km ode mnie sprzedawała wózek i ubranka po córce. Wózek sprzedawała ponieważ stał u rodziców którzy kupili go żeby nie musiała ciągnąć z domu swojego. Wózek był używany może z 3-4 razy. Zakupiony w tamtym roku jeszcze rok gwarancji ma. Kobieta oferowała 280zł za wózek ponieważ mała miała już półtorej roczku i jezdzila w spacerowce własnej. Wytargowalismy jeszcze i zeszła do 200zł. Postanowiłam kupić używke a na wiosne nową spacerówke kupić a ten aby zimę w gondoli przejezdzić. Do tego kupiłam mase ubranek, kobietka wyciągnęła 3 worki to siedzialysmy i grzebałysmy z godzine :-) uzgodniłysmy 1 zł za każdy ciuszek 2zł za jakies grubsze kurteczki. Za wszystko dałam 300zł. Do rzuciła nowki pieluszki tetrowe chyba z 15szt kocyki itp. Wszytsko czysciutkie i zadbane. Jestem mega zadowolona.
 
Witam się i ja. Dzisiaj mało co spałam bo na lewym boku mała gdzieś mi uciskała i bolała mnie cała prawa strona, na wznak znowu kręgosłup a na prawej stronie mi duszno i tak nie mogłam sobie znaleźć miejsca. A do tego jeszcze gorąco, ale i tak jestem szczęśliwa, że jest taka aktywna bo jak ma leniwy dzień to od razu panikuję.
U mnie dzisiaj też pochmurno i chłodniej, jak dla mnie super.
Aob dokładnie teraz to na wszystko można mieć uczulenie, a czasem to głupota i nawet nie chce się wierzyć.
Iza też się tego boje, że będzie płakać a ja nie będę wiedzieć dlaczego, przeraża mnie to. A jeszcze boję się jak przy jedzeniu może się zakrztusić mlekiem, boże co ja wtedy zrobię, żeby jej pomóc.
Joasia to już masz zapas magnezu do końca ciąży. Ale za taką cenę to aż żal nie brać.
Koalka no super się udało naprawdę.
Linka ooo Ty już gotowa z wyprawką, pochwal się zdjęciami.
 
Linka cieszę się bo u mnie każdy zaoszczędzony grosz to zawsze się przyda. Ponizej wstawiam zdjęcia wózka. Nie jeste może najmodniejszy w tym sezonie ake co tam, zimą to i tak nie będę się z nim pokazywać tyle co latem.

Joasia1986 ile ty dziennie bierzesz tego magnezu? Ja tez jestem magnezoholiczka ale wciąż czuje że mi mało
 

Załączniki

  • Screenshot_2016-08-06-11-31-26-1.png
    Screenshot_2016-08-06-11-31-26-1.png
    287,1 KB · Wyświetleń: 72
KOlka wiem o czym mówisz ja zawsze sobie żałowałam zbierała jak najtaniej dla dzieciaków , a tym razem zaszalalam i kupiłam wszystko nowe , wózek póki co od siostry odziedziczyłam z foteliki em ;) z tym ze tez rozglądam się za czymś nowym bo to moja ostatnia dzidzia wiec nacieszyć się zakupami dla maluszka ...

Dla starszych nie mam tej frajdy bo sami chcą wybierać juz , co ostatnio skończyło się tym że zakupiłam bluzki i spodnie identyczne po 3 sztuki tylko w rozmiarach 98, 104, 110 bo stwierdzili ze będą się ubierać identycznie ... to już nie pierwszy raz 6 latek z 4 latkiem mają tak od dłuższego czasu i mówili że są bliźniaki a teraz jeszcze 2 latek doszedł do nich :)
 
Hehe czyli masz nie blizniaki a zrobiły się trojaczki :-) Chcialabym wszytsko nowe ale fundusze na to nie pozwalają, jedynie nowe chcę kupić ubranka na pierwszy miesiąc życia bo używki mam już na większe dziecko. Nie wiem jak właśnie z fotelikiem do auta, czy już trzeba kupować czy dziecko można w nosidełku przypiąc? Mam nosidełko po przyjaciółce takie małe dla niemowlaka i zastanawiam sie jak to jest?
 
Koalka ja ze szpitala napewno musze zabrać w foteliku nie wyobrażam sobie inaczej ... ja tez na dzidzie mam po moim jasiu ubranka ale dopiero od rozmiaru 80 to jeszcze daleko ;)

A to nosidełko , to fotelik nosidełko bo różnie mówią jak to fotelik nosidełko to spokojnie możesz przewieźć dzidzie
 
koalka ad Ci się uda :-) super takie okazję :-)

Linka nie jesteś sama w tym szaleństwie hahaha :D bo mi się włączyło wicie gniazda i ma duży problem żeby już nic nie kupować,ale muszę się hamować żeby nie ruszać z prasowaniem :)


Netta w sumie to tak jak Kejti napisała, czasami Mama już chce A dziecko jeszcze nie :) wtedy wraca się do tematu za jakiś czas, każda z nas będzie wiedziała najlepiej na jakim etapie są nasze pociechy :)
 
reklama
Linka z tego co wiem to jest tam funkcja przypinania do pasów w samochodzie ale muszę to sprawdzić. Foteliki typowe też maja jakies przedziały kilogramowe i kupic nowy a za jakis czas bedzie nie dobry to szkoda kasy. Jeśli nosidelko było by dobre do auta to fotelik samichodowy zakupiłabym po pół roku lub wtedy gdy dziecko nie będzie się mieściło do nosidełka.
 
Do góry