reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Karosznurek witaj :)

Milagros zazdraszczam okopania ;) a z ubrankami też fajna sprawa, ja nie mam jeszcze ani jednej rzeczy dla dzidzi
 
reklama
Gaga też się doczekasz stwierdzam że już wcześniej czułam dzidzie ale nie wiedziałam że to ona :) ale na połówkowym stwierdził łożysko z tyłu więc moze dlatego lepiej czuje. Poskakalam na weselu i się przesunęło chyba hehehe :)

Princeseczka a już myślałam że Iga hahaha :D igor też ładne :)

Co do ciuszkow fajnie tak dostać od kogoś, ostatnio z lumpeksu parę dostałam niezniszczone, jak nowe :)

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
KArosznurek :) fajnie że piszesz:) im więcej tym lepej. Ja też jestem 1 raz mamą , ale troche starszą bo 29 lat!! 3mam kciuki by Wam sie wszystko ułozyło, jeśli do konca sami niespodziewaliscie się ciąży... to wiadomo może być szok dla każdej ze stron , ale wierze że bedzie ok :) Pewnie juz się połówkowych nie możesz doczekać :) Ja na zimę kupuję wózek, ale będę się rozlgądałą bliżej sierpnia/ września:)

Princeseczka i nika- ja pare dni temu sama farbowałam sobie włoski i wyszedł dramat:p Fakt ,dawno tego sama nie robiłam, od 2 lat chodziłam do fryzjera... no ale cóż chciałam przyoszędzic :D

pora na obiad.. a u mnie brak weny :(
 
Apnoe dobrze trafilas witaj :-D

Karoszczurek witaj badz z nami na codzien to szybko wszystkiego sie nauczysz :-)

Milagros fajnie z tymi ciuszkami :-)sesji to tak musisz chciec to wtedy zdjecia wyjda naturalnie i pieknie :-)

Nika u mnie tez chyba znow hormony.. nie mam humoru to moze byc mnie tu mniej..
 
Dzień dobry ja właśnie zjadłam śniadanie i zbieram się oddać krew do analizy..
Napisałam rano i dopiero usiadłam żeby wysłać :) zwolnienie zawiezione teraz tylko czekać na jutrzejsze polowkowe.

Netta hop hop jak tam?

Witam nowe mamy:) skąd jesteście?
Karosznurek nie naciskaj go jeżeli jest młody to normalne że sytuacja go przerasta. My pierwsze dziecko mieliśmy w wieku 21-22 lat właśnie, też troszkę mieszkałam u rodziców bo mój mąż jest w moim wieku. Ale teraz jest super. I jak urodzenia drugie jeszcze będę miała 22 więc piona! I głowa do góry sama wiesz najlepiej a nie otoczenie - masz ochotę kupować to kupuj:) wózek obowiązkowo

Milagros nam tak pogoda szkodzila później brzuch mi urósł i w końcu sesji nie mamy. Przymierzalismy się jeszcze parę razy i daliśmy spokój a teraz chcemy jak mi trochę brzuszek wyskoczy zrobić taką zwykła nie ślubna.
Aaa ja dziś zaszalalam w lumpku na odp wątku wrzucę fotki :)

A ja w sumie odkąd wróciłam w garach. Moja siostra też właśnie się broni bo chce na doktorat i jest w dupie że względu na pracę po 200h zrobiłam devolaye i barszcz czerwony podrzucę żeby chociaż szwagier miał co zjeść ;)
 
Witam się i ja .. rano wyprawilam chłopców do przedszkola i poszłam na kawę do mamy i co pojechalysmy na kawę do małej Zuzi . :) teraz w domu już ogarniam nieporzadek z rana i gotuje obiad . Dostałam znowu pake ubrań od znajomej siostry i juz mam tyle ciuszków ze jestem zmuszona zadzwonić dziś do chłopa co nam robił szafę na wymiar aby ją powiększył bo niemam gdzie chować juz ;) a to dopiero początek

Witam nowe mamusie
 
Cześć dziewczyny :)
Mam na imię Ania, Mam 25 lat i jestem z Sandomierza :) Obecnie jestem w 19 tygodniu ciąży. Niestety ciąża zagrożona, więc leżę praktycznie całymi dniami. Data porodu z om to 25 listopad,ale już mnie poinformował lekarz,że po 24 tc nie będą czekać jak się będzie coś działo z cesarką. Obecnie jestem na zwolnieniu,ale pracowałam w HR, niestety raczej nie przedłużą mi umowy,bo jak okazało,że jestem w ciąży byłam na okresie próbnym. Ale akurat się tym nie przejmuję.
Mąż jak się dowiedział,że był szczęśliwy i przerażony,bo był w pracy a ja dostałam od lekarza od razu skierowanie do szpitala z zagrożeniem poronienia.
Teraz powoli robię wyprawkę , bo kazali mi do połowy września mieć wszystko kupione :)
Miłego dnia! :)
 
reklama
Do góry