reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Ja czuje delikatnie nad pępkiem jesli chodzi o wysokość a najcześciej po lewej stronie jak daje czadu nożkami albo po lewej poniżej pępka rączki - a wiem tylko dlatego ze położony główkowo:)


2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
reklama
Hej ja miałam dziś polowkowe ale jeszcze jedno mnie czeka info w odpowiednim watku ...

Ale mam smaka i na ciasto i na leczo i placuszki, mam taaak i apetyt :)

Ja małego czuje różnie ale najczęściej tez bardzo nisko, lekarka mówiła ze mój fika na wszystkie strony bo się przekreca, mówi na niego skoczek :)

Idę umyć czereśnie ;) u nas od 6 do 20 zł. Dziś kupiłam za 12
 
Linka. Ja tez łożysko mam na przedniej ścianie. Kopniaczki czuję przeważnie tak na wysokości dwa palce poniżej pępka po lewej stronie i uwielbiam ten moment :) w tym tygodniu wybieram się na pierwsze zakupy ciuszkowe i pooglądać wózki. A u nas leje będzie się super spało.

Napisane na GT-I9105P w aplikacji Forum BabyBoom
 
Keejti ivi pisze mgr ;) marze by juz ja skończyć ale jest coraz bliżej wiec nie marudzę ;) teraz juz tylko kosmetyka tekstu.. A potem czekanie na poprawki od promotora;)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Witajcie kobietki;)
Super pogoda dla mnie wręcz idealna jest lekko chłodno i po lekkim deszczu super;)
Kejti kolorek super i najbardziej uniwersalny, ja tez będę sypialnie przemalowywać na właśnie taki neutralny, bo szarość już mi się znudziła.
Ivi no i udło się z praca, super, że teraz tylko kosmetyka i obrona;) ;)
Przez weekend tyle napisałyście, że długo nadrbialam;) miłego dnia życze
 
Dzień dobry przepraszam że ostatnio mnie mało i głównie tylko o sobie, ale mamę mam w szpitalu, jeszcze jakieś wcześniej poumawiane wypady i tak leci czas ze masakra, mój jeszcze wymyślił żeby na weekend jechać do Zakopanego bo on pozniej nie będzie dał rady i mieliśmy jechać w piątek późnym popołudniem ale stwierdziliśmy że jak mamy zajechac tam na wieczór to bez sensu płacić za tą noc i wyjechać w sobotę z samego rana
 
reklama
ivi widzę że ciężki okres przed Tobą :) Oby promotor okazał się " normalny" , bo ja mam wrażenie pisałam 3 razy prace mgr i ostatecznie ta pierwsza, odrzucona przez promotora- okazała się tą trafioną :)

firana daj znać jak jakiś wózek wpadnie Ci w oko :)

U nas też relewacyjna pogoda.... Za oknem ok 23 st, cudowny wiatr, słoneczko!! I wlasnie takie lato może się utrzymać cały czas :)
Wczoraj dostałam wypłatę...i walczę ze sobą by nie wchodzić na allegro. Juz chce znowu nakupować ciuszki, zabawki itp... :D Oszalałam!!!!
 
Do góry