reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

reklama
Karosznurek nie bądź przesądna i ciesz się zakupami bo przyjdzie czas że już będzie ciężko :)
Super że teraz skończysz naukę potem będzie czysta przyjemność spędzania czasu z maluszkiem ♡
5 to już niedługo , pewnie nie możesz się już doczekać ♡
Twoja pierwsza dzidzia to wiadomo że mało co wiesz ale uwierz na słowo że jak się urodzi to jak za pstryknieciem palca wszystko będziesz wiedziała. ..jak podnosić itp a reszta wyjdzie w praniu.
A odnośnie tatusia to przerosła go sytuacja? Jeśli to dla Ciebie trudny temat to nawet nie pisz...jest wiele ciekawszych i milszych tematów ♡
Skąd jesteś?

Aaa i terminy wizyt oraz swoje dane czyli Nick wiek miejsce zamieszkania płeć termin porodu do Aob na priv. Ona Cię wpiszę jeśli tylko chcesz Pzdr

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Karosznurek niestety nastroje ciążowe to już jest norma i tego nie zmienisz tak jak z jedzeniem...raz jesz normalnie a zaraz słodkie zagryzasz kwaśnym czy pikantnym
Jesteście młodzi ale dużo osób świadomie decyduje się na dziecko w takim wieku. U nas jest parę młodych mam ♡
Każdy ma też inne podejście do tego . Teraz jesteś w cudownym stanie i dbaj o siebie a relację mam nadzieję że się poprawią. .. razem musicie dojść do porozumienia i dotrzeć się w tym wszystkim. Tego Ci życzę. Niestety najgorsze jest to jak wtracaja sie trzecie osoby, lecz to nieuniknione. Nie chcą niech nie pomagają cóż zrobić ale to ich wnuczek/wnuczka jakby nie było. Tatuś jakoś Ci pomaga? Pyta się i wizyty, samopoczucie? Piszesz ze macie dobre kontakty...

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
hej Dziewuszki :)

u nas pogoda po psie ale akurat mi to pasuje, mielismy jechac na sesje ale strasznie mi sie nie chce wiec na reke mi ze pada :D

witam nowe mamy :)

ja wczoraj dostalam cala reklamowke ciuszkow wiec jestem zadowolona :) jeszcze musze jedna kuzynke odwiedzic i odkupic troszke ciuszkow :)
 
Millagros bo na sesję trzeba chcieć . U mnie dzisiaj nie pada ale wczoraj cały wieczór i pół nocy.
Karosznurek w zimie wychodzi się na spacery jak i w innej porze roku tylko cieplej ubiera i krócej. Zależy od temperatury. Dziecko musi się dotleniac kochana

Ja po tostach i pekam

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
młoda mnie właśnie okopała :D ale jestem szczęśliwa :D

Diabliczka no mi sie dzis nie chce, wygladam jak poltora nieszczescia i tak sie czuje, bym tylko spala :)
 
Nie zaglądałam tu przez weekend ale odtatnio gorzej sie czuje. Hormony chyba mi zaczęły szaleć bo nie moge sobie znalezc miejsca. W nocy cos złego mi sie przyśniło, obudziłam sie o 5 i godzinę stałam w oknie wdychając świeże powietrze, a ten lek z tego snu moze duzo mniejszy ale trzyma sie mnie di teraz.

Witam nowe dziewczyny.
Karosznurek bardzo czesto jest tak, ze tata zaczyna szaleć jak juz maleństwo jest na świecie. Moj sie cieszył, chyba dlatego tylko ze ja sie cieszyłam, ale wczesniej uparcie twierdził, ze jeszcze nie teraz, zd jest za młody, ze nie mamy ułożonego życia itd... I choc dzidzia była planowana i pomagał mi w ciazy bardzo, to z brzuszkiem nie rozmawiał, ani go nie głaskał, na wizyty chodził jak musiał... A teraz ciagle powtarza ze syn jest dla niego najważniejszy i świata poza nim nie widzi.

Princeseczka a robisz normalną farbą czy jakąś specjalną delikatną dla ciężarnych. Ja pare dni temu pierwszy raz od stycznia ufarbowałam taką bez amoniaku i tak średnio mi wyszło. Włosy na czubku zamiast blond mam wpadające w rudy.

Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry