reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Przewinal się temat wózka, ja zamówie w sierpniu bo czas oczekiwania na wózek u mnie w mieście to nawet 2.5miesiąca... pytałam ostatnio, chyba że chce się wózek z ekspozycji to od ręki.

Co się ruchów Karola to gratuluję :D

Princeseczka zazdroszczę i tak fryzjera :D
 
reklama
Milagros hihihi zebys Ty wiedziala ile razy ja z tym fryzjerem zwlekalam :-D chyba od swiat sie tam wybieralam:-X i pewnie nie wybralabym sie gdyby nie roczny odrost i wesele znajomych:-)
 
Mnie korcie żeby zrobić kolor. Ale szkoda mi włosów. Nareszcie mam całe swoje naturalne. A że dwa lata czekałam aż się odrost zetnie. A miałam i przyciemnianie i rozjasniane. Mój naturalny tp ciemny blond . Ale latem zawsze ładnie się rozjaśnia od słońca. Więc latem pewnie wybije sobie z głowy farbowanie A na jesieni to już nie będę miała siły na takie cuda jak wizyta u fryzjera

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
princeseczka piekne dlugie wlosy... ahh ja o takich marze, ale nie dane mi... mam rozjaśniane i falowane... i fryzjerzy twierdzą że sie kruszą na dole, wiec podcinaja- by wzmocnić.... ale dalej się kruszą wiec dalej podcinaja.... i tak od 6 lat :(

bylam z meżulkiem na mega pysznej włoskiej pizzy!! obżarłam sie jak smok:)
 
Basienka:-) wlosy dlugie sa teraz i tez mialam za soba etap rozjasniania i kruszenia wlosow...zaraz Ci wstawie jaka bylam blondyna:-)
Ja musialam zafarbowac wlosy na podobny do.mojego i zapuscilam, nie farbowalam az scielam te farbowane. Wlosy odzyly i teraz mam takie jak wstawilam wczesniej.
 

Załączniki

  • user714360_pic105218_1311711834.jpg
    user714360_pic105218_1311711834.jpg
    42,4 KB · Wyświetleń: 68
Czesc dziewczyny czy któraś z was w miała wcześniejszy rozwarcie szyjki macicy ? Byłam wczoraj na połówkowym i stwierdzili ze moja macica sie otwiera i zamyka mam otwarcie na 1,75cm musze leżeć i brać tabletki dopochwowe do czwartku a w czwartek jak na usg pokaże ze szyjka sie nie zamyka to bedą mi nakładać szew... Czy któraś miałaś kiedyś taka sytuacje ?


 
Princeseczka ale dlugie:)

Emalka a ja wiem czy nie będziesz miała czasu na jesieni, ja w tamtej ciąży poszłam 2h przed wyznaczona godziną cesarki :) teraz też tak zrobię tylko może nie tego samego dnia.

Chyba mnie coś rozkłada, od jakiegoś miesiąca kocham i myślałam że to alergiczne ale ostatnio jeden dzień gorączki i katar i dzisiaj cały dzień katar kicham i jeszcze gardło boli i czuję że coraz gorzej chyba jutro po antybiotyk muszę iść żeby to się tak nie ciągnęło
 
Patryska a jak dluga jest szyjka? Ziemniaczek ma od kilku tygodni założony szew. Pisała o tym dzis i wczoraj w wątku o wizytach.

Tego właśnie najbardziej się boję podczas jutrzejszego usg że coś jest nie tak z szyjka bo ciągle mnie brzuch boli czy kluje. [emoji53]

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kejti antybiotyk to ostatecznosc spróbuj może jakiś naturalnych medykamentow. Np ktoś kiedyś podawał przepis na jakąś imbirowa miksturę na przeziębienie.


Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No właśnie już próbowałam i to się tak ciągnie i wyleczyć się nie mogę. I naturalnymi i mam *spam* cała serię i tantum verde i nic tego chorobska nie rusza.
Ja też się boję jutra a z drugiej strony nie mogę się doczekać. Ostatnio miałam chyba trochę ponad 3.5 szyjki.
 
Do góry