reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2016

reklama
Hej laseczki :D ja cudny nastrój mam dziś, ostatnia prosta przede mna! najpóźniej w czwartek oddaję pracę do sprawdzenia, jeśli będzie ok to w poniedziałek zdaję do dziekanatu i wtedy spełni się małe marzenie - czyli obrona w lipcu :D także ostatni bieg do mety :)

Witajcie nowe mamusie! Szkoda że musicie leżeć..ale z nami czas szybciej upłynie!
 
Keejti-93 ogólnie to na początku miałam plamienie. Teraz szyjka mi się zaczęła skracać...A poza tym mam epilepsje,więc stwarza to kolejne zagrożenie.Na razie nie wiemy czy chłopiec czy dziewczynka ,ale mam nadzieję,że niedługo się dowiemy :)

Hej Basienkaaa87 praca w HR jest fajna,ale chyba jednak wolałabym pracować z dziećmi :)

Hej ivi :) trzymam kciuki,żeby z pracą i obroną poszło sprawnie! :)
 
Witaj Annak, życzę trwania w ciąży jak najdłużej!
Karosznurek witaj. Niestety z facetami czasami jest tak, że nie potrafią sobie poradzić ze stresem. Musisz trochę wyluzować i z facetem i ze swoimi nerwami ;) ;) Jesteście młodzi ale nie dziećmi, spokojnie sobie poradzicie. Ja pierwsze urodziłam w wieku 23lat i byłam prawie dwa lata po ślubie. Wózek kupuję ale pewnie dopiero w październiku albo dopiero jak się urodzi.
 
Princeseczko koniecznie pokaż efekt :)
Nika mi dzisiaj śnił się całą noc sąsiad który już nie żyje więc wieczny ciągle mówiłam i przestałam śnić , ale ogólnie nic do d... ja też bym spała jak Millagros
Keejti dopiero godzinę temu zjadłaś śniadanie? Hmm
Linka super te paki ciuszkow ♡♡♡
annak witaj :) i zostań jak najdłużej bo mieszkamy koło siebie ♡ Ja ze Stalowej. Juuupi wreszcie ktoś koło mnie :)
Spokojnie wszystko kompletuj i odpoczywaj
Keejti pisalam ostatnio Wam że niedługo sporo dołączy bo idą na zwolnienia ♡
Ivi nie obejrzysz się a będzie już po


Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
witam nowe mamusie :)
Ivi super :) jeszcze troche i bedziesz miala to za soba :)
Annak zaciskaj nozki i masz urodzic razem z nami :)
A cos czuje że mojemu ciezko bedzie pogodzic sie z mysla ze jeszcze moze wyjsc dziewczynka..tyle lat marzyl o dziecku a teraz jak udalo sie to zamiast cieszyc sie i aby zdrowe to przyczepil sie do tego chlopczyka..ech..az starch go brac na usg jutro..
 
diabliczka00 super,że tak niedaleko mieszkasz :)
Iza02083 zaciskam,ale stwierdziłam,że byle przetrwać do 24 tc a potem niech się dzieje co chce :) A mężowi się zmieni, jeszcze się będzie cieszył i mała będzie "córeczką Tatusia" zobaczysz :)
 
Hejo:-)

Witam, nowe mamusie[emoji4]
Karosznurek, ja też Karolina i też pierwsza dzidzia[emoji1]

Princeseczka, pokaż później efekt. Moje włosy też potrzebują farbowanie ale nie mam natchnienia.

Ivi, to ja juz po cichu gratuluję. Może już niedługo pochwalisz się nam 5 z obrony[emoji38]

Milagros, ja też dziś poczułam w końcu ruchy maluszka. Nawet widać było jak się wypycha.[emoji4] W końcu się doczekalysm[emoji1]

U mnie pogoda całkiem, całkiem. Odebrałam dziś wyniki krwi i masakra jakaś. Część wyników zawyzonych albo zanizonych. Maluch zaczyna wysysac ze mnie wszystko[emoji12]
 
Dziewczyny,to nie bylo nic wielkiego tylko zrobienie rocznego odrostu :-D
Karmelowy braz z blondem.
Zdjecie w cieniu i w sloncu
 

Załączniki

  • 2016-06-28 17.00.14.jpg
    2016-06-28 17.00.14.jpg
    101,7 KB · Wyświetleń: 75
  • 2016-06-28 16.58.33.jpg
    2016-06-28 16.58.33.jpg
    84,8 KB · Wyświetleń: 82
reklama
Witam nowe mamusie:-)
Annak, karosznurek rozgoscie sie u nas :-) trzymam kciuki za Wasze maluchy :-)
Annak,bedzie dobrze! Musi byc dobrze! Dzielna mamysia z Ciebie i na pewno dasz rade!

Ivi-super ze Ci sie udaje to ogarnac! Trzymam kciuki za ostatnia prosta i magisterke lipcowa!
 
Do góry