reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2016

Aob ale ciacho wooow
Linka jak siostra z tym guzem piersi?
Martini u mnie dzisiaj ponuro i szaro, wolałabym ciepelko bo wczoraj dostaliśmy basen i byśmy się wygrzewali

Ja rano byłam u Endo bo ostatnio przegapilam,ale mnie przyjęła. Tak to zapisy na listopad :O . Nast z wynikami za 1.5 mies. Z tego wszystkiego nawet nie wiem jakie mam wyniki dokładne, tyle tylko że dobre . Coś tam delikatnie podwyższone ale ok
Na śniadanko szczypiorek i kanapka z serem chrzanowym...uwielbiam
1467012235-1d1mld.jpeg

W sobotę byliśmy u teściowej z kwiatkiem więc mały pobrykał a tu okazy
1467012424-1d1mld.jpeg

1467012305-1d1mld.jpeg

1467012318-1d1mld.jpeg

1467012335-1d1mld.jpeg

1467012361-1d1mld.jpeg

A tu ciepła a potem zimna
1467012388-1d1mld.jpeg

1467012402-1d1mld.jpeg


Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dzień dobry :)
A u nas dziś chłodniej choć burzy nie było.
Aob ale ciacho i jeszcze bez pieczenia a ja jeszcze kilka dni bez piekarnika.

Wczoraj nawet chwili nie miałam wejść bo cały dzień na plaży spędziliśmy, było super, opalilam się ładnie

A od dzisiaj zaczynamy pakowanie do przeprowadzki, kupiliśmy wczoraj mevle a jeszcze muszę zaplanować malowanie, jakos tak szybciej czas leci do wuzyty;)

Miłego dnia!
 
Hej laski :-)

U nas niby dzisiaj i jutro ma byc 25-26 stopni czyli nawet znosnie ale zobaczymy jak to bedzie wygladalo w rzeczywistosci. Dzisiaj mam zamiar jechac na brwi a jutro fryzjer. Tymczasem wyszlam z lozka i musze przyznac ze w domu mam straszna duchote... chyba zaraz wypaluje sie na zewnatrz...
W dodatku ostatnio mam akcje z moim... Gra w jakies durne gry albo siedzi na lapku kiedy ja juz chce isc spac. O godzinie 23.30 padam i marzy misie aby o 24 juz spac... wczoraj o 23 zaczal grac. Powiedzialam ze chce isc spac i zeby konczyl. Ze ma czas do 23.30 a on ze do 24..ok zgodzilam sie. Wybila polnoc ja juz na lozeczku zadowolona ze idziemy spac a on z tekstem ze on jeszcze tv musi poogladac... w sobote bylo to samo...do 1 w nocy plakalam... on twierdzi ze ogladanie tv po cichu nie moze mi przeszkadzac a ja wkurzam sie kiedy najpierw nie moge zasnac bo jest jasno w pokoju od tv a kiedy juz mi sie uda to albo on mnie obudzi jak wylacza tv albo jakies reklamy...ehh faceci...:-(

Ivi-jak tam praca??:-))
 
U mnie dziś chłodno, ciemno, pochmurno, a jeszcze wczoraj ponad 30 st. i duchota, więc w końcu można odetchnąć.

Linka, gratki dla synka :) Siostra jest zadowolona z okulisty w Prokocimiu? My od razu do Katowic pojechaliśmy, bo podobno w Prokocimiu okulistyka kuleje i sami odsyłają, jak jest poważniejszy problem. W Katowicach z maluszkiem do 1 r. .ż. nawet nie czeka się na termin, tylko przyjeżdża się ze skierowaniem, rejestruje, no i w kolejce trzeba swoje odczekać na samą wizytę.

Co do płaczu dzieci, to właśnie nie zawsze można niestety coś na to poradzić. Ja z moją ćwiczę do tej pory metodą Vojty, teraz mam większą wprawę, młoda znosi to lepiej, choć też czasem mocno płacze, ale szybko się uspokaja, za to przez pierwsze kilka miesięcy, to była tragedia i też stresowałam się, co ludzie sobie myślą, no ale trudno... Poza tym to moja prawie wcale nie płacze, ale miewa takie dni, że płacze prawie bez przerwy 2 godziny i nie jestem w stanie uspokoić jej dłużej niż na chwilę... Na szczęście bardzo rzadko jej się to zdarza.
A wychodzę pomiędzy ćwiczeniami, przerwa ma być nie dłuższa niż 4 godz., czasem cieżko to zorganizować, bo w międzyczasie jedzenie, przebranie, czas ucieka, ale raczej się udaje, nawet do neurologopedy z nią chodzę pieszo 3,5 km w jedna stronę i wyrabiamy się przed następnymi ćwiczeniami. Nie zawsze posprzątam, czy ugotuję obiad, więc jest to kwestia ustawienia sobie priorytetów.

Aob, ciasto wygląda pysznie, a jak smakuje?:)

Wczoraj objadłam sie chipsami :( Nie jem na ogół, ale mąż wyciągnął na mecz i się skusiłam, mam dziś tak ogromny brzuch i ciężko się czuję, że nawet na śniadanie nie mam siły.

Diabliczka, jak zwykle piękne zdjęcia, fajnie, że tak miło spędziliście dzień :)
 
Diabliczla-super okazy i pyszne sniadanko widze u Ciebie :-) mmm
Sama tez musze sobie zaraz cos sporzadzic :-)

Milia-super ze udaje Ci sie tak wszystko fajnie rozplanowac i zapewnic cwiczenia malej :-) brawo :-)
Ja tez po chipsach zle sie czuje... czasem boli brzuch i mam straszne wzdecia-brzuch niczym balon sie robi.
 
Princeseczko a nie macie 2 pokoju? Ja to pamiętam z pierwszej ciąży jak walczyłam z moim i radiem. On nie mógł zasnąć bez a ja z ...
Milia napisz po krótce na czym to polega

Ja kiedyś uwielbiałam jeść chipsy ale paru lat nie jemy, noo czasami

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam sie dzis nawet wyspana :) moje dziecko chy a pierwszy raz w zyciy pospalo do 9!!!! Szok! :)

Emka regulamin w sumie to zasluga ivi a racji jej chwilowej niebecnosci wstawilam go ja ale jak najbardziej podpisuje sie pod tymi wszystkimi pkt :)

Linka znam ten bol z dzwonieniem do przychodni :/ do jednej z noworodkiem w styczniu musialam isc przed 7 i stac w kolejce na zewnatrz! Teraz jeszcze nie mamy tak zle... a jak boli dzis tez bardzo?

Diabliczka piekne zdjecia! Agrest bym juz zjadla mmmmniam :)

Keejti a wiesz ze od razu o Tobie pomyslalam jak znalazlam ten przepis hehe :)
A jak w koncu malujecie pokoik dla dzieci?

Priinceseczka moj nie gra ale ma tez swoje glupie teorie i nieraz brakuje mi sil na tlumaczenie.. teraz czekam i nie walcze.. a wlasciwie teraz jakos ma lepsze dni..

Milia widzialam jak babka synka w szpitalu chyba wlasnie tak cwiczyla a on wrecz sie darl i ogolnie wygladalo z daleka to dramatycznie ale w sumie tak w rzeczywistosci nie bylo.. tylko zza sciany ciezko wlasnie okreslic co sie dziejei i dlaczego...
Ciasto jest z tych bardzo slodkich :) zjadlam kawalek i koniec.. a dokladniej jest to kinder cuntry i niby smakuje jak ten batonik ale nie wiem bo dawno go nie jadlam..
 
Do góry