reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Diabliczka siostra będzie miała biopsje mamo coś tam w styczniu , nie jest ten guz na oko onkologia jakos szczególnie groźny i zdecydowała się na tą bipsje bo wyciągną wszystko przez małe naklucie a nie rozcinanie piersi z tym ze dłuższy okres oczekiwania

Milia ona tylko do kontroli z mala ze względu na ten zespół , pierwszy raz do okulisty jedzie ma dużo specjalistów ale na szczęście u większości tylko kontrolnieżeby sprawdzić czy ok jest dany nazad . Ona po wyjściu małej ze szpitala z automatu miała ok 10 specjalistów na stałe jest pod opieką kardiologa, immunologa ... no i to hospicjum domowe dzięki któremu juz 4 raz unikneli szpitala , tylko malutka w domu jest , przez upały przestała jej jeść a był weekend nie chciała do hospicjum dzwonić żeby pielęgniarka z Krk jechała Sade zakładać , zadzwoniła do nas do szpitala i jej powiedzieli żeby do prokocimia jechała bo chirurg Sade do nosa musi założyć , a jak do hospicjum zadzwoniła przyjechała pielęgniarka z lekarzem i odrazu bez problemu Sade pielęgniarka zalorzyla ... bardzo pomaga jej to hospicjum
 
reklama
Lnka, dobrze, że siostra ma od nich taką pomoc... Trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze u okulisty i laryngologa, żeby te wizyty odpadły ze stałych, bo strasznie dużo tego mają. Skontrolować raz w roku czy nawet co kilka m-cy to zupełnie inaczej niż cały czas zmagać się z jakimś problemem, oby udało się jak najwięcej z nich powykluczać...

Aob, z jednej strony dobre są takie ciasta, bo nie da się ich za dużo zjeść :D
 
Ostatnia edycja:
Diabliczka ja w czasach liceum uwielbiałam spać przy radiu. W sumie nawet inaczej nie potrafiłam, bo taką miałam nerwicę. To mnie odstresowywało.

Co do płaczu dzieci to mi to jakoś nie przeszkadza, bo wiem, że rodzic rzadko ma na to wpływ.

Linka, ale oni od razu chcą tego guza wyciągać? Kurcze moja koleżanka miała kiedyś guzka na tarczycy i właśnie wyciągli go całego jakoś przy biopsji czy coś i powiedziała, że jakby okazało się, że jest złośliwi to by było po niej. W sumie to do końca nie rozumiem czemu, tylko tak sie domyslam, że jak od razu zniszczą całego guza to potem pewnie ciężko dobrać metodę leczenia.

Zaraz poczytam i dopisze więcej, bo mi Zu o drugie śniadanie jęczy już ;-)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pronceseczka... hhehe skad ja to znam. Spóbuj kiedyś... kiedy on bedzie zmęczona ogladać " pocichu " telewizor.... Ciekawe czy uda mu się zasnąć. Mój też to notorycznie robił.... Z grami w nocy nawet nie walczę... Jesli jest w stanie wstać rano do pracy i o ile nie zdaża się to za często.... przymykam oko. Nie chce mu wszystkiego bronić, bo wiem że człowiek też musi się zrelaksować. Ja sama siedzę na forum, ogladam czasem seriale- chce by on też miał jakieś przyjemności, OCZYWISCIE w granicach rozsądku :)

U nas we Wrocku tez dzis chłodniej!! Przyjemnie aż chce się zyc :)
no ale moze to poźniej bo teraz pora na drzemke :D
 
Linka jak dobrze czytac ze siostra ma taka swietna pomoc!

Joasia mojemu dziadkowi tez calego guza i gdyby byl zlosliwy to mowili ze nie byloby dobrze ale czemu..
 
Diabliczka-wlasnie nie mamy. Mamy tylko kuchnie duza i tam tez jest wesrsalka w sobote poszlam tam spac to zrobil mi awanture ze mam wracac do pokoju. Oczywiscie przyszedl po mnie jak sie nagral a ja zdazylam zasnac...

Milia-to wspolczuje...u mnie poprawiala sie dopiero po wizycie w wc... ja uwielbiam chipsy ale w ciazy moj uklad strasznie nie reaguje i jem tylko jak u kogos jestesmy ewentualnie skroobne mezowi czasem np.podczas ogladania meczu. Ale to kilka aby na smaczek.
 
Princeseczka ja do niedawna tak miałam chociaż mamy oddzielny pokój ale chciałam żeby się ze mną kładł że dwie noce popłakałam i już tak nie robi:d najwyżej na komórce pogra w łóżku, ale proponuje żebyśmy np razem w coś zagrali.

A co do tego ciasta to te płatki takie chrupiące w nim są? Mój uwielbia kangusy pokazalam mu przepis i już chce robić :d
A pokoik chyba będzie na szaro bo 29 dowiem się płci to później i tak dodatkami zrobie;) jeszcze mam taką jakby szarobrazowa farbę ale chyba za ciemna do dziecięcego jednak.
A dlaczego ivi nie ma, coś mnie ominęło?

Milia ale z Ciebie wytrwala mamusia. Podziwiam
 
Tak odrazu całego wyciągną bo i tak idzie to badania później a terapie i tak po badaniu wrażenie czego dobierają wiec nie wiem dlaczego niektórzy lekarze tak twierdzą . Moja mama najpierw bipsie miała po miesiącu operacje po zagojeniu ran dopiero radioterapie .. a i tak wszystko miała bardzo szybko . Widać co specjalista to inne podejście , na szczęście siostra w dobrych rękach jest
 
Hej dziewczyny :)
U nas chłodno całe szczęście muszę mieszkanie ogarnac bo cały tydzień tylko bałagan robiliśmy zamiast coś na bieżąco sprzątać :/

Milia podziwiam każdego rodzica który musi wkładać dodatkowo tyle wysiłku w prace nad dzieckiem.

Linka też się dzieje że chcą całość wyciągać od razu, najpierw powinni chyba próbki pobrac.
Chociaż ciotka moja ostatnio też była na zabiegu i mieli wyciąć jej całość i wysłać do badań a okazało się że wycięli jej wgl nie to [emoji20]

Co do chipsów zjem częściej niż coś slodkiego, słodkie mnie wgl nie rusza. :)

Diabliczka widoki fajne ale ja lubię tylko na zdjęciach :D

Basia no bo jak inaczej to określić ? :D nawet moje zwierzaki leżały plackiem :)

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Milla tak Vojty
Aob oby tylko na razie się nie skończyło :)
Joasia ja też lubiłam ale potem mi nagle zaczęło przeszkadzać
Linka dobrze ze siostra w dobrych rękach . Trzymam kciuki
Ja robię drugie podejście do leczo ...ciekawe...

1467021698-1d1mld.jpeg


Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry