reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2016

Priinceseczka mój też już się unosi od jakiegoś czasu :) i też przestaje wiercić się jak P położy dłoń :D Linka narazie odpusc..oby to jednarazowe. Na wakacje też bym sobie pojechała achh..ostatnio byliśmy w Egipcie i tak mi się marzy jeszcze raz taki wypad ale boję się że padne przez upał :( a i witam nowe mamy :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Linka fakt nerwy są złym doradcą a z urzędnikiem państwowym trudno wygrać, sama sie przekonałam o tym na własnej skórze. Ale sama bym się zdenerwowala jakby obca baba mi komentowała porządek w domu, tymbardziej że nikt codziennie nie szoruje podłóg czy tam ścian pod dyktando MOPSu. Oby już wiecej takich przykrych sytuacji nie było.

Mecz wczoraj oglądałam tylko końcówkę bo przy poprzednim meczu rak sie eksyctowalam że aż słabo mi było. Zbyt nerwowa jestem:-)

Kejtii wpsolczuje ci tej przygody, niestety piesi muszą uważać podwójnie bo mają więcej do stracenia... smutne to ale kierowcy i to przeważnie z długim stażem nie portafią zachować sie na jezdni.

Milagros24 powodzenia i oby wszytsko sie udało :-)

Joasia1986 planuje KP i mam nadzieje że nic mi planów nie pokrzyżuje.

K8sad ja się zmagalam przez 3 miesiące prawie z takimi wymiotami, myslalam ze flaki sobie zwymiotuje ale po 14 tygodniu przeszło jak ręką odioł
No mi nie przechodzi. Lekarz mówił ze ciąża bliźniacza rządzi sie swoimi prawami ale nawet obiadu nie moglam dziś zrobić.

Napisane na GT-I9300 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej,hej dziewczyny.
A co tutaj tak cichutko?
Ja juz zakupy obskoczylam ale slabo sie dzisiaj czuje.
Rano wstalam mialam dosc plaski brzuch zjadlam grahamke z serkiem wiejskim i tak mnie wywalilo ze masakra. Teraz jeszcze kregoslup zaczal doczukac :-/
Ale juz nie narzekam :-)
Kupilam czeresnie i nektarynki mniam mniam :-)

Nika- Ty z Radomia jestes? :-) do Forysia bylam zapusana na polowkowe ale zrezygnowalam poszlam do p.Achremczyk :)
 
Linka-ja o 5 wstalam mezulek dzisiaj poszedl do pracy i obudzil mnie zebym buly mu zrobila. Wzielam leki zjadlam sniadanko i ruszylam na miasto z mama.
Myslalam ze bedzie.tutaj dzisiaj ruch a tu psikus ale zapomnialam ze dzisiaj sobota i weekend hihi:-)
Oj sliweczek to i ja bym zjadla mmm :p i gruszek tez :p
Bob juz tez widzialam i tez mam ochote hahaha :-D
 
Witam się i ja.
Faktycznie cichutko tu dziś ale w weekend to już stało się normą.
W Krk pogoda piękna i trzeba się gdzieś wybrać. Teraz tak mi wpadło do głowy, może do Ojcowa bo jutro jedziemy na festyn z okazji dni Proszowic, więc trzeba dziś trochę spokojniej spędzić czas.
Czereśnie też zajadam ciągle, tylko tak się zastanawiam czemu są takie drogie. 15 zł/kg to jednak sporo.
Ciekawe jak tam Milagros- dziś jej wielki dzień.
Miłego dnia dziewczyny.
 
Mamo czworki-odnosnie pogody to u nas wczoraj byly nawalnice...na okolicznych wioskach dachy pozrywal wiatr. U nas drzewa powyrywane brrrr. Dzisiaj od rana tez cieplo mam nadzieje ze ten paskudny front juz przeszedl...

Milagros-pewnie niebawem bedzie czesana i malowana :-) oby tylko sie nie stresowala :-)

I ciekawe co u Milii i Malgosi.
 
Witam was po długiej przerwie ale musiałam trochę odpocząć w sensie psychicznym bo ostatnio przechodzilam zalamki. Jak wiecie jestem z dala od rodziny i praktycznie całymi dniami sama z małą, która dawała mocno w kość. Chciało mi się płakać i dlatego w przyszłym tygodniu jadę do Polski na 3 tygodnie odpocząć pobyć z rodziną bo pewnie nie prędko znowu odowedzimy kogoś. Następny tydzień będzie ciężki bo w poniedziałek mamy bilans 3latka i nie wiem jak to będzie bo moja się panicznie boi lekarzy o drze się jak poparzona. A co do maleństwa to na ostatniej wizycie miało 8cm i wszystko było dobrze. Od jakiegoś czasu czuje już nieregularne ruchy maleństwa. Płci nie znam i mam nadzieję że się dowiem w przyszłym tygodniu. Muszę się brać za sprzątanie ale tak mi się nie chce :(
Co do pogody u nas od soboty leje i jest pochmurno. Od początku kwietbia to może tu było jakieś 2 tygodnie ciepła a tak to deszcze i chmury. Nie nawidze takiej pogody bo tylko w domu można siedzieć
 
Witam się dziś i ja :) pogoda piękna :)
Mój mi obiecał ze pojedziemy dziś do kfc zobaczymy czy słowa dotrzymie ;) na razie muszę zmykac do sklepu bo chleba brak :D
 
reklama
Czesc mamusie! :)

Strasznie mnie boli kręgosłup!!!!! Już nie wiem czy to dodatkowe kg tak na mnie działają, czy może to lenistwo :( . Jednak pracujac ruszałam się owiele więcej- a tak to rano herbatka, sniadanie... i dzien zaczynam od kanapy...
 
Do góry