reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2016

Witam się i ja :)

Humor już lepszy trochę:) wczoraj zmieniłam kolor włosów z blond na rude ;D
Teraz kończę gotować fasolkę będzie na dwa dni :)

Przepraszam że tylko o sobie teraz postaram się być na bieżąco :)

Tylko co do rodzin wielodzietnych to chyba już to kiedyś pisałam ale napiszę raz jeszcze mój ma 9 braci i 4 siostry to dopiero gromada ;)
 
reklama
Linka no ale żeby do lodówki zaglądać no już przesada.

Diabliczka u nas też ciężki okres.
Dzisiaj szukałam żłobka i w prywatnych ciężko z miejscami na wrzesień. Znalazłam ostatnie wolne miejsce w przedszkolu rzut beretem od tego mieszkania gdzie się wprowadzamy więc super i opłaty nie najgorsze. Dostałam dokumenty, w poniedziałek idę zanieść zapłacić wpisowe i miejsce czeka.
 
Linka- kurczę, bardzo Ci współczuje tej całej historii ;/ Ktoś na prawdę chyba musi być zazdrosny żeby jakieś donosy robić ;/ Jeszcze dzieci mogły się przestraszyć takiej sytuacji
 
Witam.
.Grrrr,:growl: niechcący skasowałam posta, a był taki długaśny. Pierwszy raz mi się to zdarzyło
Teraz króciutko.
Jeśli chodzi o Lilith to na razie brak mi odwagi , żeby do niej napisać, boję się rozdrapywać jej rany. Wydaje mi się, że to trochę za wcześnie. Pamiętam do dziś jak po poronieniu odwracałam głowę na widok ciężarnej.:-( :(

Jeśli chodzi o kontrolę z Opieki Społecznej to słyszałam już wcześniej o tym zaglądaniu do lodówek. Oni to podobno robią po to, żeby sprawdzić , czy ma się co dać dzieciom do jedzenia.

Zarezerwowałam ostatecznie wakacje w Bułgarii na 10 dni. Wyjeżdżamy 15 lipca.Jestem happy , a dzieciaczki ogarnęło szaleństwo jak zobaczyły ośrodek na zdjęciach. Żeby tylko nie było mega rozczarowania bo na folderach to wszystko zawsze pięknie wygląda.
W końcu złożyłam też wniosek o świadczeni 500+. Ciekawe kiedy kaskę dadzą. Pewnie miesiąc przyjdzie poczekać.... Akurat na wakacje dla dzieci przydadzą się te pieniądze.
 
Mi tez sie wlasnie wydaje ze jesli zagladaja do.lodowki to chca sprawdzic czy jest co dzieciaczkom dac.

Mamo czworki-super z tymi wakacjami:-) nam moze uda sie wyskoczyc w przyszly weeken nad nasze morze bo maz ma wczesniej urlop niz poczatkowo mial miec. Zobaczymy jeszcze co gon powie na poniedzialkowej wizycie i czy da mi l4 chodzace...

Ja dzisiaj odebralam paczke ubranek dla synusia :-) i niedlugo jade po ta wanienke.

Swoja droga czy Wy tez dostajecie kopniaki w pecherz? Wydaje mi sie ze to w pecherz tak kopie bo az czasem mam uczucie takiego ciagniecia...
 
Mama czwórki zazdraszczam wakacji ;) i życzę bardzo udanego wypadu :)

Linka brak słów na zawiść ludzka a tam gdzie trzeba zareagować to ludzie zazwyczaj odwracają głowy w drugą stronę

Mój dzieciaczek to chyba jakiś leniuch jest ze go nie czuje
 
A ja juz widze jak brzuch mi sie unosi :-) dzisiaj specjalnie obserwowalam w czasie sesji kopniakow. Wczoraj tak mi walil po tym (chyba)pecharzu ze kazalam mezowi polozyc reke na brzuchu-nie wiem czemu ale wtedy maluch sie uspokaja hahaha:-D
Ja juz codziennie cos czuje. Tylko martwi mnie czy maluch nie jest za nisko skoro tak mnie tam czasem ciagnie.
 
reklama
Jej nie zaglądałam dwa dni i cieżko Was nadrobić.
Dzisiaj miałam strasznie zaganiany dzień...
Ostatnio była mowa o badaniu serca dzieciątka. Dzisiaj na wizycie u mojego gina rzucił mi sie plakat informacyjny kto powinien takie badanie wykonać.
Oj idę odpoczywać bo dzisiaj zmęczona jestem bardzo.

1466183805-ixaatp.jpeg



Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Do góry