reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Firana witaj :) rozgość się . Skąd jesteś ?
Keejti mirinda była codziennością na zgage w pierwszej ciąży :)
O masz ale cyrk z tą firmą :( niestety coraz częściej to się słyszy :/ szybko działaj to może coś zrobisz
Millagros wcale nie dziwne przy Waszym świecie. Spokojnie ogarnij


Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
OMG Linka co za ludzie. Masz racje z tym adwokatem. Nie odpuściłabym. Nikt nikomu dzieci mieć nie broni, więc sąsiedzi niech się do roboty lepiej wezmą.

Koalka moje zdanie jest takie, że to już ciąża nasze cyce wykańcza i kp to jest czas kiedy jeszcze w miarę wyglądają, bo mam znajomego co mm od początku i cyce podobne do moich.

Aob na żelazo dobrze jeść zieloną pietruszke. Z tego co pamiętam to chyba dwie natki dziennie, jak króliczek.

Diabliczka z dentysty korzystaj teraz, bo jeśli jakiś kanał się zapowiada, to w ciąży są na NFZ.

Firana witaj - utwierdziłas mnie w niesprzedawaniu ubranek po Zu. Może akurat na połówkowych siusiak się schowa ;-)
 
Joasia na chwile obecna zostawiam w spokoju , skontaktuje się tylko z ta babka z OPS żeby opinie sobie pobrała ze szkoły , przedszkola , od pierworodnego psychologa i psychiatry tak mi zajomy polecił ... niech zweryfikuja pomówienia z osobami godnymi zaufania i znająch się na ocenie dzieci , bo pierwsze to powinni zrobić a nie denerwować mnie , oskarżeniami bez pokrycia . Tym bardziej ze nigdy w życiu nie było u mnie interwencji policji , dzielnicowego ze niby coś się dzieje nie tak z dziećmi ani tym bardziej jakich kol wiek zgłoszeń wcześniej do tej instytucji a jak pisałam 4 lata mieszkam w tym bloku ... czytałam w necie i naprawdę dużo donosów jest teraz na rodziny wielodzietne taka zawieść w ludziach zagościła odnośnie tego 500 plus i ze tylko 3 procent wszystkich się potwierdza ... teraz mamy zamiar auto zakupić i pewnie też sensacja będzie ze z programu wiec chyba sobie darujemy ... i będziemy kombinować jak jeździć skoda od teścia ... a najlepsze jest to ze tych pieniędzy nie otrzymałam jeszcze bo 2 tygodnie temu złożyłam wniosek dopiero a unas jest spory poślizg z wypłatami.. z tym ze ja juz zbieram wszystkie rachunki które place za dzieci , ubrania , przedszkole itd bo nie wiadomo jak to się rozwinie dalej wiec wole mieć papierki żeby nikt mi nic nie zażucil ze źle dysponuje czy coś ...
 
A ja znowu wymiotuje. Te bliźniaki mnie wykończą. Już myślę, że jest OK aż tu nagle ni z gruszki ni z pietruszki wymioty. Dobrze, że kierowca autobusu otworzył akurat drzwi i nie było nikogo kto by wsiadał bo dostałby zawartością mojego żołądka. :/
 
Wiecie co rozmawiałam z mama na ten temat i jeśli chodzi o podpadniecia itd. zasugerował ze może to ta dziewczyna mojego brata , która dzieckiem się nie potrafi zająć bo tam sprawa w sadzie o odebranie praw itd to może chcieć nam narobić dziadostwa ..
 
Witam z rana. Jesli chodzi o mdłości i inne takie to mnie wszystko tego tupu ominęło. tylko lekkie zmęczenie popołudniu.
A odp. Na pytanie Diabliczki jedtem z okoli Rzeszowa. Ty chyba też z podkarp.?

Napisane na GT-I9105P w aplikacji Forum BabyBoom
 
Koalka jak one karmią butelka to skad wiedza jak to jest karmić piersia ? Uwielbiam takie opinie hehe my tez chwile po roku sie odstawialiśmy :)

Diaboliczna czesto jesu ginekolog
Endokrynolog :)

Kejti no trzeba uważać na drodze ja wchodzę na pasy jak wszyscy sie zatrzymają niestety kierowcy mogą nie zdarzyć zahamować .

Mama4 oj tak taka bym tez zgłosiła sama nienawidze czegoś takiego :/ ja w sobotę tez w galerii miałam wrażenie zw ojciec wyszedł a dziecko zostało przeszłam obok wyszłam obserwując czy gdzieś moze
Jest mamusia ...
Dziewczynka z taka smutnawa mina stała przy drzwiach wyjściowych az sie wróciłam so niej i pytam gdzie mamusia nic nie odpowiadała zapytałam kilka razy szukając wzrokiem rodziców i nagle poczułam jak jakies facet z oddali z kas zabija mnie wzrokiem ... Spytałam tylko czy jego córka kiwnął ze tak wiec odwróciłam sie i wyszłam ale jak dał
Mnie tez zero myślenia bo wystarczyło ze dziecko zrobiłoby 1 metr so przodu i jest na ulicy albo ktos je bierze na ulice ... A jeszcze człowiek sie z troski zainteresuje i Cie besztają:/

Mama4 tez wlasnie dzis o niej myslalam.

Firana witaj :)

No nic miłego dnia


2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
reklama
Do góry