reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe kreski 🍁🍂🍁

u mnie jest bardzo mało dostępnych wizyt u lekarzy, nie ma terminów w ogóle albo są np. za miesiąc. Na spirometrię próbuję się od 3 miesięcy umówić. Nie chcą już wystawiać zleceń na zewnątrz. Wróciłam do medicover po ponad 3 latach i no nie poznaje. 3 lata temu terminy wizyt od ręki, jak nie bylo w ciągu tygodnia, to można się było umówić "na zewnatrz" w ramach pakietu. Było zupełnie inaczej, więc jak mąż zmienił prace na taką, że ma medicover, to od razu mnie dopisaliśmy i to co się stało z medicover przez te trzy lata to jest dramat.

A ja po raz kolejny napiszę - czytajcie co macie w umowach (u mnie akurat Lux Med)
Ja po ostatniej dyskusji miałam sprawdzić bo nie pamiętałam co i jak i mam 24h by dostać się do lekarza 1 kontaktu i 48 na specjalistę. I serio to działa. Owszem, w apce nie ma terminu, ale na infolinii zawsze się znajdzie bo z umowy wywiązywać się muszą
 
reklama
nieee, nie ma sensu powtarzać. To są pewnie resztki z ovitrelle
Rozumiem, choć dla mnie taki wynik nie jest jednoznaczny :) w takim razie cóż nam pozostaje, walczymy dalej

Monsters Inc Hug GIF
 
A ja po raz kolejny napiszę - czytajcie co macie w umowach (u mnie akurat Lux Med)
Ja po ostatniej dyskusji miałam sprawdzić bo nie pamiętałam co i jak i mam 24h by dostać się do lekarza 1 kontaktu i 48 na specjalistę. I serio to działa. Owszem, w apce nie ma terminu, ale na infolinii zawsze się znajdzie bo z umowy wywiązywać się muszą
O, to ciekawe, bo ja mam teraz z dermatologiem problem w luxmedzie. Terminów nie ma na najbliższy miesiac... A mam pakiet Gold i takie czasy na wizyty
 
A propos walki dalej - jeśli ktoś daje w szyję olej z wiesiołka powinien odstawić przed badaniem krwi tak jak suple czy akurat wiesiołek nie nagmera w wynikach?
 
reklama
Do góry