reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe kreski 🍁🍂🍁

ja palę, ale od tego cyklu mam mocne postanowienie poprawy i podeszłam do rzucania. Na początku myślałam oczywiście, że zajdę w 1cs i że mnie po prostu odrzuci od fajek i heetsów, ale teraz wychodzę z założenia, że skoro poświęciłam sporo czasu na czytanie forum w poszukiwaniu porad, zawracam Wam głowę pytaniami, zaczęłam żreć suple i inne takie, to to szczytem głupoty z mojej strony (i w sumie hipokryzji) byłoby robienie tego z papierosem w ręku. Bo zawracam sobie i przede wszystkim Wam dupę, a rzucenie palenia to jednak podstawowy krok na tym etapie, na którym się znajduję.
Po prostu działaj. Ja z tego samego powodu rzuciłam. A dzis juz równe 4 msc jak nie pale ja i mój stary🤩 i żałuję że dopiero teraz rzuciłam.
 
reklama
Swoją drogą polecam apke "rzuć palenie" mnie motywowała bardzo bo ja lubię efekty w cyferkach.
I zanim padnie pytanie "i gdzie masz te pieniądze" to odpowiem w domu z widokiem na jezioro i co miesięcznej racie kredytu 😂😅
A rzucałam razem ze Startym więc wynik można podwoić 😎
 

Załączniki

  • 86ddc464-50aa-4a97-b0fe-0e1ca5d5a7b1.jpeg
    86ddc464-50aa-4a97-b0fe-0e1ca5d5a7b1.jpeg
    34,3 KB · Wyświetleń: 80
Swoją drogą polecam apke "rzuć palenie" mnie motywowała bardzo bo ja lubię efekty w cyferkach.
I zanim padnie pytanie "i gdzie masz te pieniądze" to odpowiem w domu z widokiem na jezioro i co miesięcznej racie kredytu 😂😅
A rzucałam razem ze Startym więc wynik można podwoić 😎
Taak te pytania są okropne a głupia ja ze sobie je będę odkładać 🤣
 
ja też mam tą dietę tygodniową od nich. Ogólnie to ja sporo czytałam, rpzeglądałam i sama układam dietę pod nas, natomiast ostatnio mam starsznie mało ochoty dbać o to. Ale postawiłam ostatnio Strego na wagę.. no trzeba go odchudzać... :D ja tez bym z 3-4 kilo chętnie zrzuciła... Ale mało motywacji mam ;D
Ty masz zajebista figurę, nie wiem z czego chcesz chudnąć 🤣
 
Swoją drogą polecam apke "rzuć palenie" mnie motywowała bardzo bo ja lubię efekty w cyferkach.
I zanim padnie pytanie "i gdzie masz te pieniądze" to odpowiem w domu z widokiem na jezioro i co miesięcznej racie kredytu 😂😅
A rzucałam razem ze Startym więc wynik można podwoić 😎
mnie akurat pieniądze nie motywują, ale jak sobie pomyślę, że przez cały miesiąc będę m.in. ustawiać budzik na 6, żeby sobie zmierzyć temperaturę i jednocześnie się sama sabotować paleniem albo w 9dpo będę płakać tutaj, że test jest biały i to w dodatku babkom, które bardzo szanuję, a którym płacz w 4cs ma prawo wydawać się wręcz śmieszny, to nie chcę mieć sobie nic do zarzucenia. Mam uczulenie na hipokryzję, własną w szczególności ;)
 
reklama
Do góry