reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe kreski 🍁🍂🍁

Hej wszystkim.

Tak, ja palę- przyznaję się bez bicia.
To są 2-3 fajki dziennie, bo więcej mnie drapie w gardło 😛. I póki w ciąży nie jestem, to nie zamierzam z tego rezygnować.

Życie jest tak krótkie, że postanowiłam robić wszystko, na co mam chęć. Jeśli mam chęć zapalić, to palę. Jeśli mam chęć się napić, to piję.

Za długo się staram, by rezygnować ze wszystkiego.
Mam to samo podejście. To znaczy ja nie palę, ale jak mam ochotę zjeść niezdrowe rzeczy czy wypić browar to to robie i tyle
 
reklama
Dziewczyny, czy któraś z Was pali?
Mnie zdarza się zapalić elektryka...
Alkohol odstawiłam, zawsze przed świętami mam jakieś postanowienie. Padło na alko.
Ale lubię sobie przyjarać... Staram się oczywiście tego nie robić, ale samie wiecie jak czasem ciężko 🙈. Jak się wkurzę to nawet z 5 spalę. Teraz zaczęliśmy te starania, to próbuję nie sięgać, ale kusi.
Nie palę, ale co jakiś czas wraca do mnie myśl czy nie powinnam zrezygnować z alkoholu albo go mocno ograniczyć, niby piję okazjonalnie, ale są miesiące, że tych okazji się zbiera sporo. A z drugiej strony też ciężko przy dłuższych staraniach rezygnować ze wszystkiego, co jest niezdrowe.
 
Jestem, ale słabo widać. Zrobiłam 2 testy pink, na każdym jest kreska ale bardzo slaba... chyba to kontrolne😑 chociaż 3 testy pokazują takie kreski...
Coś tam widać 😊.
Powiem Ci szczerze, nie jestem fanką pinków. U mnie najlepiej sprawdziły się rossmanowskie facelle 😅. Jak na Pinkach zwykle słaba blada kreska, tak rossmanowski dawał do pieca z krechą 🤣.
 
Hej!
Jestem po wizycie u lekarza. Wszystko się pięknie oczyściło. Na lewym i prawym jajniku małe pecherzyki. Narazie nie widać dominującego.
Kazała mi zrobić jutro badania (8dc) te co w załączniku?
Mam za tydzień iść we wtorek na sprawdzenie czy owulacja jest Ok.

Dajcie znać co myślicie.
Nie super, że się tak stało, ale ważne, że dobrze się czyści i bedzisz mogła szybko wrócić do gry❤️. Trzymaj się cieplutko i daj znać jak wyniki wyjdą ❤️
 
reklama
Kurcze felek, ale kijowo się czuję. Nie wiem, chyba mi się owulacja przesunęła w tym cyklu 🤷‍♀️. Ledwo z rana serek wcisnęłam, suty i podbrzurze mi zaraz wystrzelą z bólu. Zwykle tak mam na owulkę. A w tym terminie, w którym zapowiadała zgadzał mi się tylko śluz. Może coś się popierdzieliło już temu organizmowi. Dobrze, że robota zdalna 🤣.
Mam podobnie😂,tyle, że ja czekam na okres i byłam pewna, że wszystkie objawy na okres, a może jednak ruszyła się owulacja haha, zobaczę w jakim kierunku temp.pójdzie 😂. Ale pocieszam się zdalna 🥰
 
Do góry