reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe kreski 🍁🍂🍁

A to przypadkiem nie jest tak, że przeciwciała przeciw plemnikowe w naszej krwi nie wiedzą komu uchylamy Bożeny i po prostu mamy je my niezależnie od partnera?

Uchylanie Bożeny zrobiło mi dzień :D

make love sexo GIF by Refinery29
 
reklama
Fajnie, ja od 2 lat mam plamienia 7dpo a proga mam wspanialego...
ja np dostałam proga, bo miałam długie cykle i lekarz przepisał mi na wyregulowanie i skrócenie cyklu 🤷‍♀️
U mnie to była jednorazowa akcja, mówiłam, że miałam zabieg chirurgiczny, że podróż zagraniczna itd. Jeszcze tego samego dnia byłam na wynikach, które przyszły dopiero po wizycie u gina I w 37dc progesteron wynosił 8.62. Może wtedy owulka była późno... :) bo zwykle cykle 28-30dniowe.

@Brownie1992 a to w terminie miesiączki też czasem zaczynam od plamienia a to w ostatnim cyklu to było dużo wcześniej niż spodziewana @. Całe szczęście że w tym cyklu jednak owu była:)
 
A co Ty Bridget Jones? 😁😆

- Pani doktor bo ja muszę wiedzieć czy zaszłam 07.11 w rocznicę znajomości czy 10.11 w urodziny męża? :D

@olka11135 nie umiem znaleźć tego pytania o to czy rozróżni kiedy była owulacja, ale teoretycznie jest to realne. Inaczej może wyglądać ciałko żółte, które ma 7 dni a inaczej takie co ma 2, ale nie pokładałabym dużych nadziei 😂
Lepiej zrób dziś proga i on powie więcej

Już za późno bo jestem dzisiaj w pracy xD

A jak zrobię przed USG w sobotę bo jutro to ja nie wychodzę z domu i wątpię aby coś gdzieś blisko było otwarte xD ? Tylko znowu jeżeli owulacja była to rozumiem, że ten progesteron rośnie powoli?
 
l
Bardzo nieładny 🥺
Mi się dla odmiany i śniło ze mam pozytywny może ten ze snu wystarczy?
O to a propo snów, może Was rozbawię 🤣Mi się dzisiaj śniło, że ni z gruchy ni z pietruchy, w jakimś hotelu na wakacjach urodziłam dziecko. Nawet nie wiedziałam, że byłam w ciąży 🙈 I to nie byle jakie, bo małego azjatę z pięknymi skośnymi oczętami 🤣 Nawet nie zwracałam uwagi, że nie jest podobne do nas, bo miałam większe zmartwienie. Mianowicie nie miałam... WÓZKA 😅 To nic, że dzidziuś był nagi, bez pampersa itd., ja potrzebowałam WÓZEK! I latałam po tym hotelu jak wariatka, z dzieckiem na rękach i szukałam tego pie*dolonego wózka. Wiecie jaka ja się zmęczona obudziłam!? 🤣🤣
 
- Pani doktor bo ja muszę wiedzieć czy zaszłam 07.11 w rocznicę znajomości czy 10.11 w urodziny męża? :D
Ja jak kiedyś zapytałam kiedy ta owulacja mogła być to się mnie gin zapytał co to za różnica i czy potrzebuję tej informacji do ewentualnych alimentów gdyby była z tego ciąża. 😂 oczywiście zrobił to tak w formie żartu a nie, że tak na poważnie.
 
reklama
Do góry