reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe kreski 🍁🍂🍁

No no sklep wyslal mi wreszcie testy, a pachnotki zwrotu zażądał bo ppnoc w cenie 😁🤪😂 ale dostalam proszek z babki jajowatej na trawienie w saszetkach, zelazo z witaminami vit d i kilka probek kremu i zelu do twarzy😁zacnie
 

Załączniki

  • 1668083516833818983100299256211.jpg
    1668083516833818983100299256211.jpg
    1,6 MB · Wyświetleń: 71
reklama
No no sklep wyslal mi wreszcie testy, a pachnotki zwrotu zażądał bo ppnoc w cenie 😁🤪😂 ale dostalam proszek z babki jajowatej na trawienie w saszetkach, zelazo z witaminami vit d i kilka probek kremu i zelu do twarzy😁zacnie
Zaoszczedziłam 4 testy na przyszłe testowanie, przyszly w trakcie @ cudownie. Mam ze 13 owulakow z poprzedniego testowania, to sprawdzę, czu ovu jest co drugi miesiąc z powodu braku jajnika, czy jak.
 
Nie wiem o robić, powinnam odstawić duphaston juz teraz?
Mam możliwość isc do lekarza na 14:40 i wciaz waham sie czy jest sens... może powinnam zrobic usg zeby wykluczyc np cp?

Zdecydowanie odstawić. Na ten moment lekarz nic nie zobaczy. Beta spadkowa więc kwestia pewnie dnia może dwóch jak spadnie poniżej 5
 
reklama
Do góry