reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe kreski 🍁🍂🍁

reklama
@Lili88 jak u Ciebie? Kiedy teraz idziesz na badanie?
dziękuje, ze pytasz:-)
Byłam rano na badaniach.
Zrobiłam: morfologię, żelazo, glukozę, TSH, CRP
I oczywiście BETE i progesteron :-)
Trzymajcie kciuki by Beta szybko spadła.

W poniedziałek mam ginekologa. Mam nadzieje na jakieś wskazówki co robić dalej. :-)
 
dziękuje, ze pytasz:-)
Byłam rano na badaniach.
Zrobiłam: morfologię, żelazo, glukozę, TSH, CRP
I oczywiście BETE i progesteron :-)
Trzymajcie kciuki by Beta szybko spadła.

W poniedziałek mam ginekologa. Mam nadzieje na jakieś wskazówki co robić dalej. :-)
od razu daj znać jak bedziesz miałą wynik. Trzymam kciuki, żeby wszystko się rozwiązało pozytywnie
 
reklama
Wyobrażam sobie jakie mialabym siniaki 😄 dziś mam rękę jak ćpun, a nic nie bolało. Ostatnio było bez siniaka ale bolało jak 😱
W ogóle nienawidzę pobierania krwi, zawsze mi słabo i patrzę w sufit...
ja to mogłabym się kłuć i 10 razy dziennie. W ogóle mi to nie robi :D kiedyś oddawałam krew honorowo tot am to dopiero igła xD
 
Do góry