reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe kreski 🍁🍂🍁

reklama
Chyba normalna temperatura, na okres spadlo 36.36 a tak utrzymuje sie nisko do 36.64. Wcześniej mierzylam tylko do 1 dn cyklu i od ostatniego dnia @, teraz mierzę s trakcie.
Wiem, wiem... przepraszam🥺 myślałam, że Ty dalej czekasz na @.

@olka11135 jeśli chodzi o ocenę ns usg tego czy i kiedy była owulka to...Mój gin bez monitoringu nie chciał mi potwierdzić owulki na 100% a co dopiero wskazać kiedy była 😄 powiedział mi, że to chyba jest ciałko żółte albo niepekniety pecherzyk. Dziś dopiero potwierdziłam owu badaniem krwi 😃
 
Może dostała .. mi tak przepisał dupka 5dpo bez zbadania proga. Dopiero wy mi uświadomiłyscie, że na stwierdzenie niedomogi ciałka żółtego mogło być za wcześnie i nie można tego zrobić bez badan
Ja sie dziwie. Jak mozna stwierdzić niedomoge lutelna bez badania proga? Nie przestaja mnie zadziwiać Ci lekarze
 
a badałaś progesteron 7 dni po owulacji? Jaki wynik? Bo chyba nie dostyałaś dupka w ciemno? :D
Mam, a w zasadzie miałam krótkie cykle ok 22-24 dni. Wydaje mi, że próg nie najgorszy :)
 

Załączniki

  • Screenshot_20221110-120109_Drive.jpg
    Screenshot_20221110-120109_Drive.jpg
    59,4 KB · Wyświetleń: 59
reklama
Do góry