reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe kreski 🍁🍂🍁

Tak, chyba tak jak u Ciebie w 9 tygodniu. Widziałam juz mini rączki i nóżki 😞

Oby była nudna, jak na złość mamy w przeciągu miesiąca dwa wyjazdy zagraniczne.
Od jutra rana zaczynam zastrzyki z heparyny, trochę się tego boję, ale czego się nie robi dla maluszka.

Jak myślicie, czy lot do Barcelony - chyba 3h lub 3,5 powinnam odpuscic przy APS?
Z leków acard + heparyna.
Heparyny nie ma się co bać :) siniaki są do przeżycia - biore od 8 tc, bo wtedy dowiedziałam się o mutacji. Trzymam kciuki, żeby wszystko przebiegało ksiazkowo.
 
reklama
Kurczę dziewczyny jestem w 23dc dzisiaj i calutki dzień mam dosłownie mokro w majtach, śluz jest biały ale strasznie wodnisty, zazwyczaj mam w tej fazie albo sucho albo wlasnie biały ale gesty śluz.
Nic nie piecze nie swędzi ale co to się odwaliło nie wiem 🤷‍♀️ Mam nadzieje, ze to żadna infekcja. Ani nie owulacja taka pozna 😱
 
Kurczę dziewczyny jestem w 23dc dzisiaj i calutki dzień mam dosłownie mokro w majtach, śluz jest biały ale strasznie wodnisty, zazwyczaj mam w tej fazie albo sucho albo wlasnie biały ale gesty śluz.
Nic nie piecze nie swędzi ale co to się odwaliło nie wiem 🤷‍♀️ Mam nadzieje, ze to żadna infekcja. Ani nie owulacja taka pozna 😱
Też mam taki od paru dni :D a zawsze juz przed okresem miałam mega gęsty biały. W moim przypadku to dobry znak ;)
 
Też mam taki od paru dni :D a zawsze juz przed okresem miałam mega gęsty biały. W moim przypadku to dobry znak ;)
O jeju 😳 teraz mi mi głowa zaczęła pracować 😄 daj kobiecie OBJAWY resztę sama se stworzy 🤣🤣 coś jeszcze zauważyłaś w tym udanym cyklu ? Wiem, ze u Ciebie bardzo wcześnie ale może coś magicznego jeszcze się dzieje 😀😘
 
Hej dziewczyny, dostalyscie wiadomości od Anaslu? Czy któraś z Was będzie w stanie może nagrać ten jutrzejszy odcinek Polsat News? ;) ja jak na zlosc będę w pracy.
 
reklama
Nie robiłam teraz, tylko w 4dc. Gin po usg stwierdził że to ciałko żółte może być za małe i wydzielać za mało progesteronu

Ale jak na podstawie progesteronu z 4 dc lekarz może ocenić czy potrzeba suplementowac proga po owu? Znów wydłużusz sobie cykl prawdopodobnie bez sensu
Jak jesteś 3 dpo tak jak mi się wydaje to jeszvze ciałko żółte nie jest w swoim szczycie i ma czas. Zbadaj proga za kilka dni i dopiero coś bierz
 
Do góry