reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe kreski 🍁🍂🍁

Niestety nie. Ale teraz wiem, że nie było to wzorcowe poprowadzenie tematu. Dopiero gdy 3 stymulowane cykle się nie powiodły, wszedł temat badań krwi, nasienia, monitoringu.
Właśnie ja się tego boję i nie chce do tego dopuścić 🤷‍♀️, bo to moim zdaniem od dupy strony. A od dupy strony dziecka nie będzie hahah 😂😂😂.
Wolę się upewniać, bo już mi przechodzi myśl zmiany lekarza 🤷‍♀️, cóż kiedyś muszę trafić na zaufanego, chociaż koleżanka chodzi do niego prywatnie i mega, a ja z pakietu i chyba to jest różnica bycia gorsza 🤷‍♀️
 
reklama
nie mam pewności. Moje cykle się ostatnio wahały między 26-30 dni. 20go miałam najwiecej symptomów owulacji..
ale dziwi mnie, że robiłam test 1 listopada i nic niw wyszło wtedy 🤷‍♀️ a robiłam go by się upewnić ze leki na zatoki mogę zabrać.
Teraz się martwię czy czemuś noe zaszkodziłam.
Moim zdaniem owu musiala byc później, z 20 test wyszedłby 1.11
 
Chciałam tylko powiedzieć, że ja kiedyś na strumienie tez sikałam po prostu, ale jak miałam za mocny strumień to wychodziły fałszywe cienie! Więc uważajcie. Jak prawilnie moczę w sikach to nie mam fałszywych kresek
o nieeeeee, to cała moja nauka w las? Myślałam, że to koniec rozlewania sikow na podłogę jak mi się łapy telepią 🤣
 
reklama
Do góry