reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe kreski 🍁🍂🍁

reklama
O jeju 😳 teraz mi mi głowa zaczęła pracować 😄 daj kobiecie OBJAWY resztę sama se stworzy 🤣🤣 coś jeszcze zauważyłaś w tym udanym cyklu ? Wiem, ze u Ciebie bardzo wcześnie ale może coś magicznego jeszcze się dzieje 😀😘
Hmm.. Rzeczywiście wcześnie, brzuch dopiero zaczęłam czuć dzisiaj, bardzo lekko ale czuje, ze coś się tam dzieje. A tak to tylko bardzo tkliwe i bolące cycki od samej owu.
Nie wiem czy to jakiś objaw, ale 6 dpo było mi bardzo zimno przez parę godzin, potem następne godziny gorąco aż miałam wypieki na twarzy ;p 7 dpo krew z nosa tak nagle jak siedziałam przed kompem. Ukłucia w podbrzuszu czułam lekko wczoraj przed zaśnięciem. No i od dwóch dni zaparcia, nie daję rady się załatwić na 100% 🤣
 
U mnie niestety żerów bólu piersi, co trochę mnie, ze może owulki nie było :( bo zawsze wlasnie zaraz po niej ból cycków towarzyszył mi aż do okresu a teraz no nic 🤷‍♀️ ale gdybać to sobie można, u mnie dopiero dziś 6/7dpo na moje oko, wiec najwcześniej w piątek zatestuje
 
U mnie niestety żerów bólu piersi, co trochę mnie, ze może owulki nie było :( bo zawsze wlasnie zaraz po niej ból cycków towarzyszył mi aż do okresu a teraz no nic 🤷‍♀️ ale gdybać to sobie można, u mnie dopiero dziś 6/7dpo na moje oko, wiec najwcześniej w piątek zatestuje
No to jak chcesz wiedzieć, czy była, to idź jutro zbadać proga💁🏻‍♀️.
 
Hej dziewczyny, dostalyscie wiadomości od Anaslu? Czy któraś z Was będzie w stanie może nagrać ten jutrzejszy odcinek Polsat News? ;) ja jak na zlosc będę w pracy.
Tutaj bedzie tylko pewnie z opóźnieniem 😉
 
Ja nawet odpisałam :D

Dostałam, odpisałam.
Jak wiecie jaka to godzina to spytam Starego czy mamy takie cuda w domu i może się uda 😂

Odpisałam Jej i jak tylko znajdę w sieci nagranie to się podzielę ♥️
Ja tez właśnie chcę odpisać, dlatego chciałabym zobaczyć cały materiał. Nie wiem czy do kogoś czułam taką niechęć jak do tego zafajdanego konusa 😒😒😒

Ja nie dostałam wiadomości. A co ma być jutro ważnego w Polsat News?
Rozmowa na temat tego czy polki rzeczywiście nie zachodzą w ciąże bo za dużo piją. Tzn odniesienie do słów kaczyńskiego o powyższej treści.
 
Ja tez właśnie chcę odpisać, dlatego chciałabym zobaczyć cały materiał. Nie wiem czy do kogoś czułam taką niechęć jak do tego zafajdanego konusa 😒😒😒


Rozmowa na temat tego czy polki rzeczywiście nie zachodzą w ciąże bo za dużo piją. Tzn odniesienie do słów kaczyńskiego o powyższej treści.
Tak myślałam.
Nie ma to jak wypowiadać się na tematy, o których nie ma się pojęcia. ***** ***
 
reklama
Musiałbyś zbadać poziom progesteronu 7-8 dpo, a nie w 4 dc.

Lekarz chyba wróży z fusów.
Ale jak na podstawie progesteronu z 4 dc lekarz może ocenić czy potrzeba suplementowac proga po owu? Znów wydłużusz sobie cykl prawdopodobnie bez sensu
Jak jesteś 3 dpo tak jak mi się wydaje to jeszvze ciałko żółte nie jest w swoim szczycie i ma czas. Zbadaj proga za kilka dni i dopiero coś bierz
Też mi się wydawało, że coś kręci... bo powiedział, że ta struktura w lewym jajniku wygląda jak ciałko żółte, że biorąc pod uwagę to, że robiłam testy owu i mierze temperaturę to z dużą dozą prawdopodobieństwa ta owu była. Że w macicy ładne endometrium ok 12mm. Ale że nie robiliśmy monitoringu to na 100% nie potwierdza, bo może to niepekniety pecherzyk 😳 i żebym brała duphaston do 30dc i jak wyjdzie ciąża to najprawdopodobniej będę musiała brać dalej duphaston. Jak zapytałam czy jest sens, żebym mierzyła temperaturę skoro mam brac duphaston to powiedział, że tak... Ja jebie, mam mętlik. Kupiłam ten duphaston ale chyba nie będę go jeszcze brać. Mi sie wydaje, ze ten progesteron jest, bo cycki obrzmiale, brzuch nalany. Może za 2-3dni pójdę na progesteron z krwi i wtedy zobaczę. Z drugiej strony nie chcę być mądrzejsza od lekarza...bo musi się choć trochę znać. Nie wiem 🤦‍♀️
 
Do góry