reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe kreski 🍁🍂🍁

reklama
Mam betę i proga! 🥰🥰🥰🥰

beta HCG - 28,5 mlU/ml
Progesteron - 25,70 ng/ml

Wysoka ta beta jak na 10 dpo.

Teraz już wiem, że ta tęcza z 15.10, którą zobaczyłam po przebudzeniu, była dla mnie znakiem 🌈
Przekazuję ją dalej dla Was na szczęście! 🍀
 

Załączniki

  • IMG_20221107_170650.jpg
    IMG_20221107_170650.jpg
    38,9 KB · Wyświetleń: 75
Mam betę i proga! 🥰🥰🥰🥰

beta HCG - 28,5 mlU/ml
Progesteron - 25,70 ng/ml

Wysoka ta beta jak na 10 dpo.

Teraz już wiem, że ta tęcza z 15.10, którą zobaczyłam po przebudzeniu, była dla mnie znakiem 🌈
Przekazuję ją dalej dla Was na szczęście! 🍀
ja tez niedawno widziałam tęcze 😍 odrazu skojarzyłam to z tym, że dzieci urodzone po poronieniu są nazywane tęczowymi dziećmi… to był dobry znak!
 
Już po wizycie, lekarz stwierdził, że wszystko wygląda jakby ta owulacja była faktycznie, że jest ślad który może być ciałkiem żółtym, że w macicy jest doczesna gotowa na implantacje. Nie może na 100% stwierdzić, że owu była, bo nie było monitoringu, ale jego zdaniem tego progesteronu mogłoby być więcej, więc mam brac duphaston 2razy dziennie do 30dc.
 
Mam betę i proga! 🥰🥰🥰🥰

beta HCG - 28,5 mlU/ml
Progesteron - 25,70 ng/ml

Wysoka ta beta jak na 10 dpo.

Teraz już wiem, że ta tęcza z 15.10, którą zobaczyłam po przebudzeniu, była dla mnie znakiem 🌈
Przekazuję ją dalej dla Was na szczęście! 🍀
Paulina, bo Ty też po poronieniu…Tak wiele z nas to przeszło😞.

Nudnej ciąży 🍀.
 
Paulina, bo Ty też po poronieniu…Tak wiele z nas to przeszło😞.

Nudnej ciąży 🍀.
Tak, chyba tak jak u Ciebie w 9 tygodniu. Widziałam juz mini rączki i nóżki 😞

Oby była nudna, jak na złość mamy w przeciągu miesiąca dwa wyjazdy zagraniczne.
Od jutra rana zaczynam zastrzyki z heparyny, trochę się tego boję, ale czego się nie robi dla maluszka.

Jak myślicie, czy lot do Barcelony - chyba 3h lub 3,5 powinnam odpuscic przy APS?
Z leków acard + heparyna.
 
Już po wizycie, lekarz stwierdził, że wszystko wygląda jakby ta owulacja była faktycznie, że jest ślad który może być ciałkiem żółtym, że w macicy jest doczesna gotowa na implantacje. Nie może na 100% stwierdzić, że owu była, bo nie było monitoringu, ale jego zdaniem tego progesteronu mogłoby być więcej, więc mam brac duphaston 2razy dziennie do 30dc.

Kiedy Ty robiłaś progesteron?
 
reklama
Do góry