reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

Jeśli chodzi o kolejki, to ja ostatnio rzadko w ogóle wychodzę do sklepu, ale jak się zdarzy to najczęściej jedziemy (choć piechotką jest 5 min) do Tesco bo tam są kasy pierwszeństwa. Kasjerki są miłe i nawet jak mam pełny kosz zakupów to się pcham do przodu i bez problemu jestem podliczana, a co do ludzi to się na nich nie patrzę, bo widzieli chyba że stoją w kasie pierwszeństwa. Ale reakcje bywają różne, raz miłe - młode mamy z dziećmi, raz oburzenie - reszta. Raz byliśmy w carrefourze i tam niby też jest kasa pierwszeństwa, ale kasjerka przy tej kasie sama nie wiedziała za bardzo o co chodzi i jej musiałam wytłumaczyć:-/ A ostatnio jak byłam na badaniach krwi, to tam też jest napisane że kobiety w widocznej ciąży bez kolejki. I była duuża kolejka a ja weszłam od razu do środka i za mną jeszcze jedna dziewczyna w ciąży. Jak mi później J powiedział to ktoś tam się w kolejce burzył że jak to tak sobie można wejść. Ja się nie przejmuję, bo przy zagrożeniu przedwczesnym porodem nie będę czekała w kolejce, a ludzie niech sobie gadają ;-)

Ja już 3 razy się odważyłam "wepchnąć" w kolejke w carrefourze he. poprostu wypinam brzuch i mówię, że chciałabym skorzystać z kasy piewszeństwa i nawet nie patrze an ich reakcje. Szczerze mówiąc mam to gdzieś, będe się męczyć w kolejce opuchnięta bo jakaś pani krzywo patrzy, niech spada.
Taq- bidulko, nie martw się, moja koleżanka urodzila w terminie 1700 i zobacz jaki dzidziuch fajny
175500.jpg

A na poprawienie humorku:
Wrzuta.pl - Czerwone Gitary - Ktoś mnie pokochał :-D :-D :-D
 
reklama
Violett..... urodziny ? imieniny?? czy jakieś inne święto tajemnicze?? :)
Imieniny :)

no i kasiazar zagadka rozwiązana :-)

Anbar z tym okiem dzidziusia to mnie rozśmieszyłaś :-D co do schodów to ja mieszkam na 4 pietrze bez windy, w starym budownictwie. wchodzę już wolniej niż moja 70-letnia mama :-)
Haha ja mieszkam na 3 pietrze tez w kamienicy gdzie schody sa drewniane i juz takie wygniecione i czuje sie jak slon jak wchodze :)
cześć dziewczyny,
a ja nadal jestem w szpitalu dziś mija 6 tygodni, wczoraj narobili mi nadziei na wyjscie, a dziś już nie było mowy o wyjściu. Odstawili mi dzisiaj fenoterol i przeszłam na magnez. Miałam też usg i niestey moja córeczka jest bardzo mała ma niecałe 2kg, czyli przez ostatnie dwa tygodnie przybrała niecałe 100g, zmartwiło mnie to bardzo, tym bardziej ze bez fenoterolu moge szybko urodzić. Teraz sie dołuję czyli czytam o dzieciach z niska masą urodzeniową.
Nie czytaj glupot w internecie, jestem pod dobra opieka lekarzy ktorzy wiedza co robia :)


Dziękuje bardzo dziewczynki za życzenia :*
Ja po zakupach z mamusia zadowolona, kupiłam sobie skarpetki, staniczki, majteczki takie na teraz i takie obciskajace brzuch na potem :) Zobaczymy czy podzialaja :) A teraz siedze i mysle co by tutaj zjesc :)
 
Violett spełnienia marzeń z okazji imienin:-)
Taq wierzę że jesteś pod dobrą opieką i wszystko będzie dobrze. Mojej koleżance też wróżyli z usg niską wagę urodzeniową, a ona się stresowała bo dodatkowo na początku nie wiedząc że jest w ciąży pracowała przy rentgenie. Córcia urodziła się śliczna i z normalną wagą. Trzymaj się :-)

A ja zabieram się za porządkowanie zdjęć. Nagromadziło się tego tyle i mam je i na płytkach i na kompie i na dysku. Trzeba je ładnie poukładać, i wybrać jakieś do wywołania. Mam zaległości z dwóch lat:szok:
 
A tak uczciwie i z ręką na sercu, ile razy w życiu (w ciąży i przed) stojąc w kolejce w sklepie obejrzałaś się za siebie?
Ja się nie obejrzałam nigdy i jestem pewna, że nigdy tego nie zrobię. Bo to nie jest naturalne, ot co. A dopóki się nie rozejrzysz, nie jesteś w stanie stwierdzić czy z tyłu stoi ciężarna czy niepełnosprawna czy inna uprzywilejowana osoba.
Moim zdaniem w sklepach "wyławianiem" takich osób z kolejki powinny się zajmować sprzedawczynie, a nie kolejkowicze.

a ja wyręczam sprzedawców i kolejkowiczów i podchodzę zawsze i wszędzie bez kolejki:laugh2:
czasami słyszę jakies mamrotanie pod nosem,ale wtedy porażam wzrokiem bazyliszka;-)
 
Violett wszystkiego najlepszego!!
Zobacz załącznik 295850


My sobie lezymy wlasnie we trojeczke- Hania, ja i mój kot Lucjan który chrapie :-D

Ale nam dzieciaczkow przybywa!! :)

Echooo bardzo Ci wspolczuje przygody z kotkiem :( pamietam jak moj nie wracal tydzien i przytelepał sie z miednica polamana :/ eh mam nadzieje ze szybciutko dojdzie do zdrowia kociczka :* Nie zamartwiaj sie!

Anbar, Amerie, Zalgol bardzo mnie pocieszyłyście z tym 'za miesiąc juz bedzie po wszystkim' ;-) bo ja za miesiąc bede przed terminem jeszcze :-D:-D:-D

Przyszedl mi dzis zestaw startowy z aventu, a zamowilam 3 tygodnie temu. Ale oplacalo sie czekac i tak mi nie byl potrzebny, a dostalam w gratisie 200 woreczkow na pieluszki zuzyte :-)

Dziś mam wizytę ciekawe czy sie obrocila :confused::confused:

milego dnia dziewczynki :-)


pencil.png
 
Violett, jestem w podobnej sytuacji :) narazie przeslu****e nowa plytke CD - Eliza Doolittle, nawet fajna :) ciekawe czy Julkowi sie podoba.. ale czy on slyszy muzyke jak slucham na sluchawkach? :)
 
a my właśnie wróciłyśmy z przedszkola i zjadłyśmy pyszne zapiekanki a teraz czekamy na moją koleżankę.
Dziś już nic nie robię, nie mam sił, trochę dziś połaziłam i już wstać nie mogę z fotela hehe.
Jutro na ktg idę znów posłuchać mojego rozbójnika.
Masz rację Meryan, trzeba to olewać, w końcu nie codziennie jest się w ciąży!!! a powinno być nam lżej chociaż troszeczkę.
a jeszcze jedno dziś nie mogłam się oprzeć jak kupowałam dla Małgosi takie fajne skarpetko-kapcie to dal maleństwa też kupiłam takie słodkie z biedroneczkami hehe, się normalnie rozczuliłam :)
 
reklama
Ja też się nudziłam, więc wyprałam dywan, umyłam znowu okna, poodkurzałam, wysłuchałam opiernicz od męża :)
Dłuży mi się ta końcówka staaaasznie :) mam ochote wyprać i wyprasować jeszcze raz wszystkie ubranka.
 
Do góry